Privatemsg (7.x-1.1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: new
ga: nua

en: Yes
ga: Tá
