Privatemsg (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (82 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Public
gl: Público

en: Enabled
gl: Activado

en: More
gl: Máis

en: Action
gl: Acción

en: Last Updated
gl: Última actualización

en: new
gl: novo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Links
gl: Ligazóns

en: Reset
gl: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Message
gl: Mensaxe

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Archive
gl: Arquivo

en: Display
gl: Visualización

en: Mail
gl: Correo-e

en: User
gl: Usuario/a

en: The subject of the message.
gl: O asunto da mensaxe.

en: Block
gl: Bloque

en: Private messages
gl: Mensaxes privadas

en: Private message settings
gl: Opcións de mensaxes privadas

en: Inbox
gl: Bandexa de entrada

en: To
gl: Para

en: Preview message
gl: Previsualizar a mensaxe

en: Filter
gl: Filtro

en: Fields
gl: Campos

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Recipient
gl: Recipiente

en: Role
gl: Rol

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Clear
gl: Limpar

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Date created
gl: Data de creación

en: Participants
gl: Participantes

en: Reply
gl: Responder

en: Usage
gl: Uso

en: Execute
gl: Executar

en: Mark as read
gl: Marcar coma lida

en: Mark as unread
gl: Marcar coma non lida

en: Send message
gl: Enviar mensaxe

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Message body
gl: Corpo da mesaxe

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Message subject
gl: Asunto da mensaxe

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: No messages available.
gl: Non hai mensaxes

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
gl: <p>Debe engadir algúns campos adicionais a esta presentación antes de usar este campo. Estes campos pódense marcar con <em>Excluír de a presentación</em> si prefíreo. Teña en conta que debido á orde de construción, non pode usar campos logo deste campo. Si necesita un campo non listado aquí, reordene os seus campos.</p>

en:  and others
gl:  e outros

en: From !last
gl: Desde !last

en: Configure fields
gl: Configurar campos

en: Delete message
gl: Borrar mensaxe

en: Write new message
gl: Escribir unha nova mensaxe

en: New message | New messages
gl[0]: Mensaxe nova
gl[1]: Novas mensaxes

en: All messages
gl: Todas as mensaxes

en: (1 new) | (@count new)
gl[0]: (1 nova)
gl[1]: (@count novas)

en: @argument title
gl: Título de @argument

en: @argument input
gl: Entrada de @argument

en: Blocked users
gl: Usuarios rotos

en: Display older messages
gl: Amosar as mensaxes mais vellas

en: Display newer messages
gl: Amosar as mensaxes máis novas

en: Delete this message for all users?
gl: Borrar esta mensaxe para todos os usuarios?

en: Message has been deleted for all users.
gl: A mensaxe foi borrada para todos os usuarios.

en: Message has been deleted.
gl: A mensaxe foi borrada.

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Send @name a private message
gl: Enviar a @name unha mensaxe privada
