Privatemsg (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (37 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enabled
kk: Қосылған

en: More
kk: Толығырақ...

en: Action
kk: Әрекет

en: new
kk: жаңа

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: Reset
kk: Ысыру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Message
kk: Хабарлама

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: The subject of the message.
kk: Хаттың тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: To
kk: Қайда

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Fields
kk: Өрістер

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Recipient
kk: Қабылдаушы

en: Messages
kk: Хаттар

en: Reply
kk: Жауап беру

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
