Privatemsg (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (35 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: E-mail
nn: E-post

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Enabled
nn: Aktivert

en: More
nn: Meir

en: new
nn: ny

en: Yes
nn: Ja

en: Reset
nn: Sett til standard

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Message
nn: Melding

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: User
nn: Brukar

en: Block
nn: Blokk

en: To
nn: Til

en: Roles
nn: Roller

en: Filter
nn: Filtrer

en: Fields
nn: Felt

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Role
nn: Rolle

en: Arguments
nn: Argument

en: Reply
nn: Svar

en: Send message
nn: Send melding

en: User account
nn: Brukarkonto
