Privatemsg (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (24 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: More
pa: ਹੋਰ

en: new
pa: ਨਵਾਂ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Reply
pa: ਜਵਾਬ

en: User account
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ
