Privatemsg (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (228 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Public
pl: Publiczna

en: Enabled
pl: Włączone

en: More
pl: Więcej

en: Action
pl: Akcja

en: Last Updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: new
pl: nowy

en: Tags
pl: Tagi

en: Yes
pl: Tak

en: Links
pl: Odnośniki

en: Reset
pl: Resetuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Message
pl: Wiadomość

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Mail
pl: Poczta

en: User
pl: Użytkownik

en: The subject of the message.
pl: Temat wiadomości.

en: Block
pl: Blok

en: Privatemsg
pl: Wiadomość prywatna

en: Read message
pl: Przeczytaj wiadomość

en: Private messages
pl: Prywatne wiadomości

en: Private message settings
pl: Ustawienia prywatnych wiadomości

en: Inbox
pl: Odebrane

en: To
pl: Do

en: Preview message
pl: Podgląd wiadomości

en: Roles
pl: Role

en: Filter
pl: Filtr

en: Fields
pl: Pola

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Recipient
pl: Adresat

en: [user]
pl: [użytkownik]

en: Role
pl: Rola

en: Messaging
pl: Wysyłanie wiadomości

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Private message
pl: Wiadomość prywatna

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Clear
pl: Wyczyść

en: You
pl: Ty

en: you
pl: ty

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: unblock
pl: odblokuj

en: Limits
pl: Limity

en: Participants
pl: Uczestnicy

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Usage
pl: Użycie

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Mark as read
pl: Oznacz jako przeczytane

en: Mark as unread
pl: Oznacz jako nieprzeczytane

en: Separate multiple names with commas.
pl: Oddziel nazwy przecinkami.

en: Are you sure you want to delete this message?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę wiadomość?

en: Allow private messages between users.
pl: Zezwalaj na prywatne wiadomości między użytkownikami.

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: Unblock
pl: Odblokuj

en: Tags:
pl: Tagi:

en: Add new rule
pl: Dodaj nową regułę

en: Conversations
pl: Konwersacje

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Started
pl: Rozpoczęto

en: Send a message
pl: Wyślij wiadomość

en: Message body
pl: Treść wiadomości

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: Message subject
pl: Temat wiadomości

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: No messages available.
pl: Brak wiadomości.

en: No new messages
pl: Brak nowych wiadomości

en: Block a user
pl: Zablokuj użytkownika

en: @interval ago
pl: @interval temu

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
pl: Jeśli styl tego wymaga, etykieta dla tego pola zostanie wyświetlona użytkownikowi końcowemu.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
pl: <p>Przed skorzystaniem z tego pola, należy dodać jakieś inne pola. Mogą one zostać <em>ukryte</em>. Ze względu na kolejność generowania elementów widoku, pole obecne nie może korzystać z danych z pól umieszczonych w następnej kolejności. Jeśli jakieś pole zostało dodane, a nie jest tu wyświetlane, oznacza to, że należy zmienić kolejność pól.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
pl: <p>Poniżej wyświetlone są dostępne wzorce. Wpisanie jednego z wzorców wyświetlonych po lewej stronie spowoduje wyświetlenie wartości opisanej po prawej. Niestety nie można korzystać z pól, które umieszczone są niżej od obecnego - jeśli zachodzi taka potrzeba, należy zmienić kolejność pól.</p>

en: Send PM
pl: Wyślij PW

en:  and others
pl:  oraz inni

en: From !last
pl: Od !last

en: Private message display template
pl: Szablon wyświetlania prywatnej wiadomości

en: Choose the number of conversations that should be listed per page.
pl: Ilość konwersacji wyświetlanych na stronę.

en: Inform the user about new messages on login
pl: Informuj użytkownika o nowych wiadomościach po zalogowaniu

en: This option can safely be disabled if the "New message indication" block is used instead.
pl: Ta opcja może być spokojnie wyłączona, jeżeli blok  "Powiadomienie o nowej wiadomości" jest użyty zamiast.

en: Configure fields
pl: Konfiguruj pola

en: Delete message
pl: Usuń wiadomość

en: Write new message
pl: Napisz nową wiadomość

en: A message has been sent to !recipients.
pl: Wiadomość została wysłana do !recipients.

en: Privatemsg links
pl: Odnośniki prywatnych wiadomości

en: New message indication
pl: Wskaźnik nowej wiadomości

en: Messages (1 new) | Messages (@count new)
pl[0]: Wiadomości (1 nowa)
pl[1]: Wiadomości (@count nowe)
pl[2]: Wiadomości (@count nowych)

en: New message | New messages
pl[0]: Nowa wiadomość
pl[1]: Nowe wiadomości
pl[2]: Nowe wiadomości

en: Configure private messaging settings.
pl: Konfiguruj ustawienia prywatnych wiadomości.

en: You have previously blocked "@author" from sending you any more messages. Are you sure you want to unblock this user?
pl: Użytkownik "@author" został przez Ciebie zablokowany i nie może do Ciebie wysyłać wiadomości. Czy na pewno chcesz odblokować tego użytkownika?

en: Unblock @author
pl: Odblokuj użytkownika @author

en: Are you sure you want to block "@author" from sending you any more messages?
pl: Czy na pewno chcesz zablokować użytkownikowi "@author" możliwość wysyłania do Ciebie prywatnych wiadomości?

en: Block @author
pl: Blokuj użytkownika @author

en: @author has been blocked from sending you any further messages.
pl: Użytkownikowi @author zablokowano możliwość wysyłania do Ciebie wiadomości.

en: @author is now allowed to send you new messages.
pl: Użytkownik @author ma możliwość wysyłania Ci prywatnych wiadomości.

en: Block user messages
pl: Blokuj wiadomości użytkownika

en: Allows users to block other users from sending them messages.
pl: Pozwala użytkownikom na blokowanie innych użytkowników przed wysyłaniem im wiadomości.

en: Notifies users about new Private Messages via Email.
pl: Powiadamia użytkowników o nowych prywatnych wiadomościach poprzez e-mail.

en: Search message body
pl: Wyszukiwanie w treści wiadomości

en: Filter Messages
pl: Filtruj wiadomości

en: Tag this conversation
pl: Taguj tą konwersację

en: All messages
pl: Wszystkie wiadomości

en: Sent Messages
pl: Wysłane wiadomości

en: Allow users to filter messages using tags or other criteria.
pl: Zezwól użytkownikom na filtrowanie wiadomości używając tagów lub innych kryteriów.

en: (1 new) | (@count new)
pl[0]: (1 nowa)
pl[1]: (@count nowe)
pl[2]: (@count nowych)

en: Flush deleted messages
pl: Wyczyść usunięte wiadomości

en: Enable the flushing of deleted messages. Requires that cron is enabled
pl: Włącz czyszczenie usuniętych wiadomości. Wymaga włączonego crona.

en: Maximum number of messages to flush per cron run
pl: Maksymalna liczba wiadomości do wyczyszczenia przy uruchomieniu crona

en: The previous action can be <a href="!undo">undone</a>.
pl: Ostatnia czynność może być <a href="!undo">cofnięta</a>.

en: Marked 1 thread as unread. | Marked @count threads as unread.
pl[0]: Oznaczono 1 wątek jako nieprzeczytany.
pl[1]: Oznaczono @count wątki jako nieprzeczytane.
pl[2]: Oznaczono @count wątków jako nieprzeczytane.

en: Marked 1 thread as read. | Marked @count threads as read.
pl[0]: Oznaczono 1 wątek jako przeczytany.
pl[1]: Oznaczono @count wątki jako przeczytane.
pl[2]: Oznaczono @count wątków jako przeczytane.

en: Disallow blocking author
pl: Nie zezwalaj na blokowanie autora

en: Disallow sending message
pl: Nie zezwalaj na wysyłanie wiadomości

en: Remove rule
pl: Usuń regułę

en: If the author has the role
pl: Czy autor ma rolę

en: And the recipient has the role
pl: A odbiorca posiada rolę

en: No rules have been added. All users may block private messages from each other. To limit which users may be blocked, click 'Add new rule'.
pl: Nie ma reguł, które zostały dodane. Wszyscy użytkownicy mogą blokować wiadomości od siebie. W celu ograniczenia, którzy użytkownicy mogą blokować, kliknij  'Dodaj nową regułę'.

en: User blocking rules
pl: Reguły blokowania użytkowników

en: Configure rules for which users may block each other.
pl: Konfiguruj reguły, które określają wzajemne blokowanie się użytkowników.

en: Receive email notification for incoming private messages
pl: Otrzymuj powiadomienie e-mail dla przychodzących wiadomości

en: Edit @tag
pl: Edytuj @tag

en: Choose the default list option
pl: Domyślna opcja na liście

en: Apply Tag
pl: Dodaj tag

en: @argument title
pl: Tytuł argumentu @title

en: @argument input
pl: @argument wejściowy

en: Blocked users
pl: Zablokowani użytkownicy

en: By default, deleted messages are only hidden from the user but still stored in the database. These settings control if and when messages should be removed.
pl: Domyślnie usunięte wiadomości są tylko ukryte przed użytkownikiem i nadal przechowywane w bazie danych. Te ustawienia kontrolują czy i kiedy wiadomości mają być usunięte.

en: Threads per page
pl: Wątków na stronę

en: Number of messages on thread pages
pl: Liczba wiadomości na stronach wątku

en: Number of messages on first thread page
pl: Liczba wiadomości na pierwszej stronie wątku

en: Display older messages
pl: Wyświetl starsze wiadomości

en: Display newer messages
pl: Wyświetl nowsze wiadomości

en: !previous_link Displaying messages @from - @to of @total !newer_link
pl: !previous_link Wyświetlane wiadomości @from - @to z @total !newer_link

en: Delete this message for all users?
pl: Usunąć tą wiadomość dla wszystkich użytkowników?

en: Message has been deleted.
pl: Wiadomość została usunięta.

en: Save filter
pl: Zapisz filtr

en: Add tag
pl: Dodaj tag

en: messages
pl: wiadomości

en: Status message
pl: Komunikat

en: You have <a href="@messages">1 unread message</a>. | You have <a href="@messages">@count unread messages</a>
pl[0]: Masz <a href="@messages">1 nieprzeczytaną wiadomość</a>.
pl[1]: Masz <a href="@messages">@count nieprzeczytane wiadomości</a>.
pl[2]: Masz <a href="@messages">@count nieprzeczytanych wiadomości</a>.

en: The body of the message.
pl: Treść wiadomości.

en: The date the message was sent.
pl: Data wysłania wiadomości.

en: Send @name a private message
pl: Wyślij prywatną wiadomość do @name

en: Inform the user on /messages pages that he can not write new messages when privatemsg is disabled.
pl: Informuj użytkownika na stronach wiadomości, że nie może pisać nowych wiadomości gdy prywatne wiadomości są wyłączone.

en: Users can (if given the permission) disable Privatemsg which disallows writing messages to them and they can not write messages themself. If enabled, those users are informed on the relevant pages why they are not allowed to write messages.
pl: Użytkownicy mogą (jeżeli mają uprawnienia) wyłączyć prywatne wiadomości co uniemożliwia pisanie wiadomości do nich i oni sami też nie mogą pisać wiadomości. Po włączeniu ci użytkownicy będą informowani na odpowiednich stronach dlaczego nie są w stanie pisać wiadomości.

en: Default redirection URL
pl: Domyślny adres URL do przekierowania

en: Defines to which page users are sent after sending a new message. &lt;front&gt; can be used for the defined front page and &lt;new-message&gt; to redirect to the new message. Leave empty to disable the redirect.
pl: Definiuje do której strony użytkownicy są odsyłani po wysłaniu nowej wiadomości. &lt;front&gt; może być użyte dla zdefiniowanej strony tytułowej oraz &lt;new-message&gt; do przekierowania do nowej wiadomości. Zostaw puste, aby wyłączyć przekierowanie.

en: Redirect replies too
pl: Przekieruj również odpowiedzi

en: Also redirect to the defined page when replying.
pl: Przekieruj również do określonej strony podczas odpowiadania.

en: Show preview button on compose form
pl: Pokaż przycisk do podglądu na formularzu tworzenia wiadomości

en: If checked, displays a preview button when sending new messages.
pl: Jeśli zaznaczone, wyświetla przycisk podglądu podczas wysyłania wiadomości.

en: Display "Send this user a message" links for themself
pl: Wyświetlaj odnośnik "Wyślij wiadomość do tego użytkownika" dla nich samych.

en: Display link on profile pages.
pl: Wyświetl odnośnik na stronach profilu.

en: Display link on the selected content types
pl: Wyświetl odnośnik na wybranych rodzajach zawartości

en: Display link on teasers of the selected content types.
pl: Wyświetl odnośnik w skrótach wybranych rodzajów zawartości.

en: Display links on comments of selected content types.
pl: Wyświetl odnośniki w komentarzach wybranych rodzajów zawartości.

en: Write new message to @recipient
pl: Napisz nową wiadomość do @recipient

en: Enter the recipient, separate recipients with commas.
pl: Wpisz odbiorców oddzielonych od siebie przecinkami.

en: Token browser
pl: Przeglądarka wzorców

en: The following users will not receive this private message: @invalid.
pl: Następujący użytkownicy nie otrzymają tej prywatnej wiadomości: @invalid.

en: You do not have access to write these recipients: @denieds.
pl: Nie masz uprawnień, aby napisać do tych odbiorców: @denieds.

en: Administer privatemsg
pl: Administruj privatemsg

en: Read private messages
pl: Czytaj prywatne wiadomości

en: Read all private messages
pl: Czytaj wszystkie prywatne wiadomości

en: Write new private messages
pl: Napisz nową prywatną wiadomość

en: Delete private messages
pl: Usuń prywatne wiadomości

en: Allow disabling private messages
pl: Zezwól na wyłączanie prywatnych wiadomości

en: Reply to private messages
pl: Odpowiadanie na prywatne wiadomości

en: Use tokens in private messages
pl: Używaj tokenów w prywatnych wiadomościach

en: Select text format for private messages
pl: Wybierz format tekstu dla prywatnych wiadomości

en: Between !participants and !last
pl: Między !participants i !last

en: Enable private messages
pl: Włącz prywatne wiadomości

en: Disabling private messages prevents you from sending or receiving messages from other users.
pl: Wyłączenie prywatnych wiadomości uniemożliwia wysyłanie oraz odbieranie wiadomości od innych użytkowników.

en: Display block when there are no new messages
pl: Wyświetl blok gdy nie ma nowych wiadomości

en: You must include a subject line with your message.
pl: Musisz wypełnić pole Temat jeśli nie wypełniłeś pola Wiadomość.

en: You must first select one (or more) messages before you can take that action.
pl: Musisz zaznaczyć jedną (lub więcej) wiadomość przed wykonaniem wybranego polecenia.

en: Processing recipients
pl: Przetwarzanie odbiorców

en: Enter a user name to write a message to a user.
pl: Wpisz nazwę użytkownika, do którego chcesz napisać.

en: Recipient field
pl: Pole odbiorcy

en: Message ID
pl: ID wiadomości

en: The unique ID of the message.
pl: Unikalne ID wiadomości.

en: Thread ID
pl: ID wątku

en: The unique ID of the thread.
pl: Unikalne ID wątku.

en: URL that points to the message.
pl: Adres URL, który wskazuje na wiadomość.

en: The author of the message.
pl: Autor wiadomości.

en: The recipient of the message.
pl: Odbiorca wiadomości.

en: INVALID TOKEN @token
pl: NIEPRAWIDŁOWY WZORZEC @token

en: Token @token
pl: Wzorzec @token

en: Private message ID
pl: ID prywatnej wiadomości

en: Private message thread ID
pl: ID wątku prywatnej wiadomości.

en: Private message author
pl: Autor prywatnej wiadomości

en: Private message subject
pl: Temat prywatnej wiadomości

en: Private message body
pl: Treść prywatnej wiadomości

en: Private message sent date
pl: Data wysłania prywatnej wiadomości

en: Messaging systems.
pl: System wiadomości.

en: Block user
pl: Blokuj użytkownika

en: Rebuild inbox
pl: Przebuduj skrzynkę odbiorczą

en: Rebuilding inbox
pl: Przebudowywanie skrzynki odbiorczej

en: [role]
pl: [rola]

en: Actions...
pl: Akcje...

en: New private message at [site:name].
pl: Nowa prywatna wiadomość na [site:name].

en: By subject
pl: Według tytułu

en: By participant
pl: Według uczestnika

en: Deleted messages
pl: Usunięte wiadomości

en: Message lists
pl: Listy wiadomości

en: Send this user a private message
pl: Wyślij wiadomość do tego użytkownika

en: Privatemsg: Current day
pl: Wiadomość prywatna: Bieżący dzień

en: Privatemsg: Current year
pl: Wiadomość prywatna: Bieżący rok

en: Privatemsg: Other years
pl: Wiadomość prywatna: Pozostałe lata

en: Conversation settings
pl: Ustawienia rozmowy

en: Create new conversation
pl: Rozpocznij nową rozmowę

en: Send settings
pl: Ustawienia wysyłania

en: conversations
pl: rozmowy

en: Configure limits
pl: Konfiguruj limity

en: Privatemsg Limits
pl: Limity prywatnych wiadomości
