Privatemsg (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (184 entries)

en: Body
sk: Text

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Public
sk: Verejné

en: Enabled
sk: Povolené

en: More
sk: Viac

en: Action
sk: Akcia

en: Last Updated
sk: Naposledy aktualizované

en: new
sk: nové

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: Tag
sk: Značka

en: Links
sk: Odkazy

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Message
sk: Správa

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Display
sk: Zobraziť

en: Mail
sk: Pošta

en: User
sk: Používateľ

en: The subject of the message.
sk: Predmet správy.

en: Block
sk: Blok

en: Read message
sk: Čítať správu

en: Private messages
sk: Súkromné správy

en: Private message settings
sk: Nastavenia súkromnej správy

en: Inbox
sk: Doručené správy

en: To
sk: Komu

en: Preview message
sk: Prehliadnuť správu

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Fields
sk: Polia

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Recipient
sk: Príjemca

en: [user]
sk: [používateľ]

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Messaging
sk: Správy

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Private message
sk: Súkromná správa

en: Messages
sk: Správy

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: You
sk: Vy

en: you
sk: vy

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: unblock
sk: odblokovať

en: Limits
sk: Obmedzenia

en: Participants
sk: Účastníci

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Usage
sk: Využitie

en: Execute
sk: Spustiť

en: Mark as read
sk: Označiť ako prečítané

en: Mark as unread
sk: Označiť ako neprečítané

en: Separate multiple names with commas.
sk: Viaceré mená oddeľte čiarkami.

en: Are you sure you want to delete this message?
sk: Naozaj chcete túto správu vymazať?

en: Allow private messages between users.
sk: Umožňuje posielanie súkromných správ medzi používateľmi.

en: Send message
sk: Poslať správu

en: Unblock
sk: Odblokovať

en: Add new rule
sk: Pridať nové pravidlo

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Started
sk: Začaté

en: Message body
sk: Telo správy

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Message subject
sk: Predmet správy

en: No messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy.

en: Block a user
sk: Blokovať používateľa

en: @interval ago
sk: pred @interval

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
sk: <p>Musíte pridať ďalšie polia pre toto zobrazenie, pred použitím tohto poľa. Ak Vám to vyhovuje, tieto polia môžu byť označené ako <em>Vylúčiť zo zobrazenia</em>. Pozor nato, že kvôli  poradiu vykresľovania nemôžete použiť polia, ktoré nasledujú po tomto poli; ak potrebujete pole, ktoré sa tu nenachádza, preusporiadajte Vaše polia.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
sk: <p>Nasledujúce vzory nahradzovania sú dostupné pre toto zobrazenie. Použite vzor naľavo na zobrazenie hodnoty nachádzajúcej sa napravo. Pozor nato, že kvôli  poradiu vykresľovania nemôžete použiť polia, ktoré nasledujú po tomto poli; ak potrebujete pole, ktoré sa tu nenachádza, preusporiadajte Vaše polia.</p>

en: Send PM
sk: Poslať súkromnú správu

en:  and others
sk:  a ostatní

en: From !last
sk: Od používateľa !last

en: Private message display template
sk: Šablóna pre zobrazenie súkromných správ

en: Choose the number of conversations that should be listed per page.
sk: Vyberte počet konverzácií, ktoré sa majú zobraziť na jednej stránke.

en: Inform the user about new messages on login
sk: Informovať používateľa o nových správach pri prihlásení

en: This option can safely be disabled if the "New message indication" block is used instead.
sk: Táto voľba môže byť bezpečne vypnutá, ak je namiesto toho použitý blok "Indikácia novej správy".

en: Configure fields
sk: Konfigurovať polia

en: Select which columns/fields should be displayed in the message listings. Subject and Last updated cannot be disabled.
sk: Vyberte, ktoré stĺpce/polia majú byť zobrazené vo výpise správ. Polia Predmet a Naposledy aktualizované nemôžu byť vypnuté.

en: Delete message
sk: Odstrániť správu

en: Write new message
sk: Napísať novú správu

en: A message has been sent to !recipients.
sk: Správa bola odoslaná používateľom !recipients.

en: Privatemsg links
sk: Odkazy na súkromné správy

en: New message indication
sk: Indikácia novej správy

en: Thread %thread_id not found, unable to answer
sk: Vlákno %thread_id nebolo nájdené, nie je možné odpovedať

en: Query function %function does not exist
sk: Funkcia dotazu %function neexistuje

en: Messages (1 new) | Messages (@count new)
sk[0]: Správy (1 nová)
sk[1]: Správy (@count nové)
sk[2]: Správy (@count nových)

en: New message | New messages
sk[0]: Nová správa
sk[1]: Nové správy
sk[2]: Nové správy

en: Configure private messaging settings.
sk: Konfigurácia nastavení súkromných správ.

en: Undo last thread action
sk: Vrátiť späť poslednú akciu vlákna

en: You have previously blocked "@author" from sending you any more messages. Are you sure you want to unblock this user?
sk: V minulosti ste zablokovali používateľa "@author", aby Vám neodosielal žiadne ďalšie správy. Naozaj chcete tohoto používateľa odblokovať?

en: Unblock @author
sk: Odblokovať používateľa @author

en: Are you sure you want to block "@author" from sending you any more messages?
sk: Naozaj chcete zablokovať používateľa "@author", aby vám neodosielal žiadne ďalšie správy?

en: Block @author
sk: Zablokovať používateľa @author

en: @author has been blocked from sending you any further messages.
sk: Používateľ @author bol zablokovaný, aby Vám neodosielal žiadne ďalšie správy.

en: @author is now allowed to send you new messages.
sk: Používateľ @author Vám teraz môže posielať nové správy.

en: Block user messages
sk: Zablokovať používateľské správy

en: Allows users to block other users from sending them messages.
sk: Umožňuje používateľom zablokovať iných používateľov, aby im neodosielali správy.

en: Subject of notification messages
sk: Predmet notifikačnej správy

en: Body of notification messages
sk: Text notifikačnej správy

en: E-mail notify
sk: E-mailová notifikácia

en: Privatemsg Email Notification
sk: Privatemsg e-mailová notifikácia

en: Notifies users about new Private Messages via Email.
sk: Upozorní používateľa na nové súkromné správy emailom.

en: Search message body
sk: Prehľadávať text správy

en: WARNING: turning on this feature will slow down search performance by a large factor. Gets worse as your messages database increases.
sk: VAROVANIE: zapnutie tejto funkcie značne spomalý vyhľadávanie. Zhoršuje sa to pri pribúdaní správ v databáze.

en: Filter Messages
sk: Filter správ

en: Filter Messages (Active)
sk: Filter správ (aktívny)

en: Tags for this conversation
sk: Značky pre tento rozhovor

en: Tag this conversation
sk: Označkovať tento rozhovor

en: Tag %tag was ignored because you do not have permission to create new tags.
sk: Značka %tag bola zamietnutá, pretože nemáte právo vytvárať nové značky.

en: All messages
sk: Všetky správy

en: Allow users to filter messages using tags or other criteria.
sk: Povoliť používateľom filtrovanie správ použitím značiek alebo iných kritérií.

en: Create tag
sk: Vytvoriť značku

en: (1 new) | (@count new)
sk[0]: (1 nová)
sk[1]: (@count nové)
sk[2]: (@count nových)

en: Flush deleted messages
sk: Odstrániť vymazané správy

en: Enable the flushing of deleted messages. Requires that cron is enabled
sk: Povoliť odstraňovanie vymazaných správ. Vyžaduje, aby bol povolený cron

en: Flush messages after they have been deleted for more days than
sk: Odstrániť správy, potom čo boli vymazané pred viac dní ako

en: Maximum number of messages to flush per cron run
sk: Maximálny počet správ, ktoré majú byť odstránené pri spustení cronu

en: The previous action can be <a href="!undo">undone</a>.
sk: Predchádzajúcu akciu môžete vrátiť <a href="!undo">späť</a>.

en: Marked 1 thread as unread. | Marked @count threads as unread.
sk[0]: Označené 1 vlákno ako neprečítané.
sk[1]: Označené @count vlákna ako neprečítané.
sk[2]: Označených @count vlákien ako neprečítaných.

en: Marked 1 thread as read. | Marked @count threads as read.
sk[0]: Označené 1 vlákno ako prečítané.
sk[1]: Označené @count vlákna ako prečítané.
sk[2]: Označených @count vlákien ako prečítaných.

en: Deleted 1 thread. | Deleted @count threads.
sk[0]: Odstránené 1 vlákno.
sk[1]: Odstránené @count vlákna.
sk[2]: Odstránených @count vlákien.

en: Restored 1 thread. | Restored @count threads.
sk[0]: Obnovené 1 vlákno.
sk[1]: Obnovené @count vlákna.
sk[2]: Obnovených @count vlákien.

en: This area is used to define user blocking rules for the Privatemsg module. Rules allow control of who may block messages from whom. By default all users are allowed to block messages from anyone else. However, a site may have groups of users that need to contact or get information to others, for example: the site may have administrative staff or be a forum with moderators. Groups of users are defined by roles, which can be managed on the <a href="@roles">roles configuration page</a>.
sk: Táto časť je určená na definovanie pravidiel blokovania používateľov pre modul Privatemsg. Pravidlá umožňujú kontrolovať, kto môže komu blokovať správy. Je predvolené, že všetci používatelia môžu blokovať správy od kohokoľvek. Avšak stránka môže mať používateľské skupiny, ktoré potrebujú kontaktovať alebo dostať informácie od iných používateľov, napríklad: stránka môže mať administrátorov alebo byť fórom s moderátormi. Používateľské skupiny sú definované kategóriami, ktoré sú spravované na <a href="@roles">stránke nastavení kategórií používateľov</a>.

en: Disallow blocking author
sk: Zakázať blokovanie autora

en: Disallow sending message
sk: Zakázať odoslanie správy

en: Remove rule
sk: Odstrániť pravidlo

en: If the author has the role
sk: Ak je autor v kategórii

en: And the recipient has the role
sk: A príjemca je v kategórii

en: No rules have been added. All users may block private messages from each other. To limit which users may be blocked, click 'Add new rule'.
sk: Neboli pridané žiadne pravidlá. Všetci používatelia si môžu navzájom blokovať súkromné správy. Aby ste obmedzili, ktorí používatelia môžu byť zablokovaní, kliknite na 'Pridať nové pravidlo'.

en: User blocking rules
sk: Pravidlá blokovania používateľov

en: Configure rules for which users may block each other.
sk: Nastaviť pravidlá, ktorí používatelia sa môžu vzájomne zablokovať.

en: Notify users of new private messages by default
sk: Predvolene upozorniť používateľov o nových súkromných správach

en: Receive email notification for incoming private messages
sk: Prijímať e-mailovú notifikáciu pre prichádzajúce súkromné správy

en: No tags available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne značky.

en: Edit @tag
sk: Upraviť @tag

en: Public tags are visible for all users, private tags are only visible if they use them.
sk: Verejné značky sú viditeľné pre všetkých používateľov, súkromné značky sú viditeľné, iba keď ich použijú.

en: Save tag
sk: Uložiť značku

en: Tag already exists, choose a different name.
sk: Značka už existuje, vyberte iné meno.

en: Tag updated.
sk: Značka aktualizovaná.

en: Tag created.
sk: Značka vytvorená.

en: Are you sure you want to delete?
sk: Naozaj chcete odstrániť?

en: Tag has been deleted
sk: Značka bola odstránená

en: Choose the default list option
sk: Vybrať predvolenú voľbu zoznamu

en: Choose which of the two lists are shown by default when following the messages link.
sk: Vyberte, ktorý z týchto dvoch zoznamov bude prednostne zobrazený pri zobrazení stránky správ.

en: Apply Tag
sk: Použiť značku

en: Remove Tag...
sk: Odobrať značku...

en: Remove Tag
sk: Odobrať značku

en: The selected conversations have been tagged.
sk: Vybrané rozhovory boli označkované.

en: The tag has been removed from the selected conversations.
sk: Značka bola odstránená z vybraných rozhovorov.

en: Configure tags.
sk: Nastaviť značky.

en: Blocked users
sk: Blokovaní používatelia

en: By default, deleted messages are only hidden from the user but still stored in the database. These settings control if and when messages should be removed.
sk: Je predvolené, že vymazané správy sú pred používateľom iba ukryté, ale stále sú uložené v databáze. Tieto nastavenia ovládajú, či a kedy budú správy odstránené.

en: Threads per page
sk: Vlákien na jednej stránke

en: Number of messages on thread pages
sk: Počet správ na stránkach vlákna

en: Threads will not show more than this number of messages on a single page.
sk: Na jednej stránke vlákna sa nezobrazí viac správ ako je tento počet.

en: Display different amount of messages on first thread page
sk: Zobraziť iný počet správ na prvej stránke vlákna

en: By default, the first thread page shows the maximally allowed amount of messages. Enable this checkbox to set a different value.
sk: Prvá stránka vlákna zobrazuje implicitne maximálny možný počet správ. Zvoľte túto možnosť, aby ste mohli nastaviť inú hodnotu.

en: Number of messages on first thread page
sk: Počet správ na prvej stránke vlákna

en: The number of messages to be displayed on first thread page. Displays the newest messages.
sk: Počet správ, ktoré budú zobrazené na prvej stránke vlákna. Zobrazia sa najnovšie správy.

en: Display older messages
sk: Zobraziť staršie správy

en: Display newer messages
sk: Zobraziť novšie správy

en: !previous_link Displaying messages @from - @to of @total !newer_link
sk: !previous_link Zobrazované správy @from - @to z @total !newer_link

en: Delete this message for all users?
sk: Vymazať túto správu všetkým používateľom?

en: Tick the box to delete the message for all users.
sk: Zaškrtnite túto položku pre vymazanie správy všetkým používateľom.

en: Message has been deleted for all users.
sk: Správa bola vymazaná všetkým používateľom.

en: Message has been deleted.
sk: Správa bola vymazaná.

en: Javascript block actions form
sk: Javascriptový blok formulára akcií

en: Save filter
sk: Uložiť filter

en: Send Privatemsg link
sk: Odoslať Privatemsg odkaz

en: Displays a link to send a private message to a user.
sk: Zobrazuje odkaz na odoslanie súkromnej správy používateľovi.

en: Define the text to use for the link title. You can use replacement tokens to insert any existing field output.
sk: Zadajte text, ktorý bude použitý ako názov odkazu. Môžete použiť náhradné symboly na vloženie ľubovoľného existujúceho výstupu.

en: Pre-filled subject
sk: Predvyplnený predmet

en: Define the subject that will be pre-filled in the send message form. You can use replacement tokens to insert any existing field output.
sk: Zadajte predmet, ktorý bude predvyplnený vo formulári pri odosielaní správ. Môžete použiť náhradné symboly na vloženie ľubovoľného existujúceho výstupu.

en: Return to view after message was sent.
sk: Vrátiť sa späť na pohľad po odoslaní správy.

en: Should the user be redirected back to the current view when the message was sent.
sk: Mal by byť používateľ presmerovaný späť na aktuálny pohľad po odoslaní správy?

en: Status message
sk: Stavová správa
