Privatemsg (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (34 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: More
sq: Akoma

en: Action
sq: Veprimi

en: new
sq: i ri

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Message
sq: Mesazhi

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Preview
sq: Shikoje

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: The subject of the message.
sq: Subjekti i mesazhit.

en: Block
sq: Bllokuar

en: To
sq: Për

en: Roles
sq: Rolet

en: Filter
sq: Filtri

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Recipient
sq: Marrës

en: Reply
sq: Përgjigju

en: User account
sq: Profili i përdoruesit
