Privatemsg (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (35 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Subject
ast: Asuntu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Enabled
ast: Activáu

en: More
ast: Más

en: new
ast: nuevu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Add
ast: Amestar

en: Display
ast: Pantalla

en: User
ast: Usuariu

en: The subject of the message.
ast: Asuntu pal mensaxe.

en: Block
ast: Bloque

en: To
ast: Pa

en: Filter
ast: Filtru

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Recipient
ast: Destinatariu

en: Role
ast: Rol

en: Date created
ast: Data de creación
