Privatemsg (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (41 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Public
ka: საჯარო

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: More
ka: მეტი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: new
ka: ახალი

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: Tag
ka: ტეგი

en: Links
ka: ბმულები

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Display
ka: ჩვენება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: The subject of the message.
ka: შეტყობინების სათაური.

en: Block
ka: ბლოკი

en: To
ka: მიმღები

en: Roles
ka: როლები

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Fields
ka: ველები

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Recipient
ka: მიმღები

en: Role
ka: როლი

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: All messages
ka: ყველა შეტყობინება
