Privatemsg (7.x-1.2) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Clear
lo: ລົບລ້າງ

en: Status message
lo: ຂໍ້ຄວາມບອກສະຖານະພາບ
