Privatemsg (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (75 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Public
lv: Publisks

en: Enabled
lv: Iespējots

en: More
lv: Vairāk

en: Action
lv: Darbība

en: Last Updated
lv: Pēdējie atjauninājumi

en: new
lv: jauns

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: Tag
lv: Birka

en: Links
lv: Saites

en: Reset
lv: Attīrīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Message
lv: Ziņojums

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Add
lv: Pievienot

en: Display
lv: Ekrāns

en: Mail
lv: Pasts

en: User
lv: Lietotājs

en: The subject of the message.
lv: Ziņas tēma.

en: Block
lv: Bloks

en: Read message
lv: Lasīt ziņu

en: Write private message
lv: Rakstīt privātu ziņu

en: Inbox
lv: Iesūtne

en: Sent messages
lv: Nosūtītās vēstules

en: To
lv: Kam

en: Send private message
lv: Nosūtīt privātu ziņu

en: Preview message
lv: Vēstules priekšskatījums

en: Roles
lv: Lomas

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Fields
lv: Lauki

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Role
lv: Loma

en: Messaging
lv: Ziņapmaiņa

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Reply
lv: Atbildēt

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Send message
lv: Nosūtīt ziņu

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Started
lv: Sākts

en: Message body
lv: Vēstules saturs

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Message subject
lv: Vēstules temats

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: @interval ago
lv: pirms @interval

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
lv: <p>Nepieciešams pievienot vēl dažus laukus pirms iespējams lietot šo lauku. Ja vēlaties, šie lauki var tikt atzīmēti ar <em>Izslēgt no attēlojuma</em>. Ievērojiet ka sakarā ar izvades renderēšanas secību, jūs nevarat izmantot laukus kuri atrodas aiz šī lauka; ja vēlaties izmantot lauku kurš šeit nav attēlots,pārkārtojiet lauku secību.</p>

en: Send PM
lv: Nosūtīt privātu ziņu

en: write privatemsg
lv: rakstīt vēstuli

en: All messages
lv: visi paziņojumi

en: @argument title
lv: @argument virsraksts

en: @argument input
lv: @argument ievade

en: Status message
lv: Statusa paziņojums
