Privatemsg (7.x-1.2) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Actions
mk: Акции

en: Remove
mk: Одстрани

en: edit
mk: промени

en: Add
mk: Додај

en: Roles
mk: Улоги

en: User account
mk: Корисничка сметка
