Privatemsg (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (112 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Public
nl: Publiek

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: More
nl: Meer

en: Action
nl: Actie

en: Last Updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: new
nl: nieuw

en: Tags
nl: Labels

en: Yes
nl: Ja

en: Tag
nl: Label

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Message
nl: Bericht

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Archive
nl: Archief

en: Add
nl: Toevoegen

en: Display
nl: Weergeven

en: Mail
nl: E-mail

en: User
nl: Gebruiker

en: The subject of the message.
nl: Het onderwerp van het bericht.

en: Block
nl: Blok

en: Read message
nl: Bericht lezen

en: Private messages
nl: Privéberichten

en: Write private message
nl: Privébericht schrijven

en: Private message settings
nl: Privéberichten-instellingen

en: Inbox
nl: Postvak in

en: Sent messages
nl: Verzonden berichten

en: To
nl: Naar

en: Send private message
nl: Stuur privébericht

en: Preview message
nl: Voorbeeldweergave

en: Roles
nl: Rollen

en: Fields
nl: Velden

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Role
nl: Rol

en: Messaging
nl: Berichtgeving

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Private message
nl: Privébericht

en: Send this user a message
nl: Stuur deze gebruiker een privébericht.

en: Messages
nl: Berichten

en: Clear
nl: Wissen

en: You
nl: U

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Date created
nl: Aanmaakdatum

en: unblock
nl: deblokkeren

en: Limits
nl: Limieten

en: Participants
nl: Deelnemers

en: Reply
nl: Reageren

en: Usage
nl: Gebruik

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Mark as read
nl: Als gelezen markeren

en: Mark as unread
nl: Als ongelezen markeren

en: Send message
nl: Bericht versturen

en: Unblock
nl: Deblokkeren

en: E-mail notification settings
nl: Instellingen e-mailmeldingen

en: Add new rule
nl: Regel toevoegen

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Started
nl: Gestart

en: Message body
nl: Bericht body

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Message subject
nl: Onderwerp van bericht

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: No messages available.
nl: Geen berichten beschikbaar.

en: Block a user
nl: Een gebruiker blokkeren

en: @interval ago
nl: @interval geleden

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
nl: Het label voor dit veld dat wordt weergegeven voor eindgebruikers, wanneer de stijl dit vereist.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
nl: <p>Voeg enkele extra velden aan de weergave toe om dit veld te gebruiken. Deze extra velden kunt u indien gewenst markeren met <em>Uitsluiten van weergave</em>. Let op dat vanwege de verwerkingsvolgorde velden die na dit veld opgenomen worden, niet gebruikt kunnen worden. Plaats velden die nodig zijn, vóór dit veld.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
nl: <p>De volgende vervangpatronen zijn voor deze weergave te gebruiken. Gebruik een patroon links om een waarde zoals rechts getoond weer te geven. Let op dat vanwege de verwerkingsvolgorde velden die na dit veld opgenomen worden, niet gebruikt kunnen worden. Plaats velden die nodig zijn, vóór dit veld.</p>

en: Send PM
nl: Verstuur PM

en: You have a new message, click here to read it | You have @count new messages, click here to read them
nl[0]: Er is een nieuw bericht, klik hier om het te lezen
nl[1]: Er zijn @count nieuwe berichten, klik hier om ze te lezen.

en: Delete message
nl: Bericht verwijderen

en: Write new message
nl: Schrijf een nieuw bericht

en: Filter Messages
nl: Filter berichten

en: Separate multiple tags with commas.
nl: Scheid meerdere tags met komma's.

en: All messages
nl: Alle berichten

en: Allow users to filter messages using tags or other criteria.
nl: Gebruikers toestaan om berichten te filteren met behulp van tags of andere criteria.

en: (1 new) | (@count new)
nl[0]: (1 nieuw)
nl[1]: (@count nieuw)

en: Remove rule
nl: Regel verwijderen

en: Receive email notification for incoming private messages
nl: Ontvang een e-mail melding voor inkomende privé berichten

en: @argument title
nl: @argument titel

en: @argument input
nl: @argument invoer

en: Blocked users
nl: Geblokkeerde gebruikers

en: Filter messages
nl: Filter berichten

en: Save filter
nl: Filter opslaan

en: Status message
nl: Statusbericht

en: You have <a href="@messages">1 unread message</a>. | You have <a href="@messages">@count unread messages</a>
nl[0]: U heeft <a href="@messages">1 ongelezen bericht</a>.
nl[1]: U heeft <a href="@messages">@count ongelezen berichten</a>

en: Send @name a private message
nl: Stuur @name een privébericht

en: Enter the recipient, separate recipients with commas.
nl: Meerdere ontvangers met komma's scheiden.

en: Enable private messages
nl: Privé berichten ontvangen toestaan

en: Disabling private messages prevents you from sending or receiving messages from other users.
nl: Indien u privé berichten uitschakelt kunt u geen berichten ontvangen van andere gebruikers.

en: Enter a user name to write a message to a user.
nl: Stuur een privé bericht naar een persoon.

en: Message ID
nl: Bericht-ID

en: Block user
nl: Gebruiker blokkeren

en: Actions...
nl: Acties...

en: Send this user a private message
nl: Stuur deze gebruiker een privé-bericht

en: Privatemsg: Current day
nl: Privébericht: Huidige dag

en: Privatemsg: Current year
nl: Privébericht: Huidig jaar

en: Privatemsg: Other years
nl: Privébericht: Andere jaren
