Privatemsg (7.x-1.2) - en to or translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: The subject of the message.
or: ସନ୍ଦେଶ ର ବିଷୟ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Unlimited
or: ଅସୀମ

en: User account
or: ଚାଳକ ଖାତା
