Privatemsg (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (39 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: More
sl: Več

en: Action
sl: Akcija

en: new
sl: novo

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: Reset
sl: Ponastavi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Message
sl: Sporočilo

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Add
sl: Dodaj

en: Display
sl: Prikaz

en: User
sl: Uporabnik

en: The subject of the message.
sl: Zadeva sporočila.

en: Block
sl: Blok

en: To
sl: Za

en: Roles
sl: Vloge

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: Reply
sl: Odgovori

en: Send message
sl: Pošlji sporočilo

en: User account
sl: Uporabniški račun
