Privatemsg (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (36 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: More
ug: داۋامى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Add
ug: قوشۇش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Block
ug: تارماق رايون

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Reply
ug: جاۋاب

en: User account
ug: ئەزا ھساباتى
