Privatemsg (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (30 entries)

en: Body
am: አካል

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Author
am: ደራሲ

en: List
am: ዝርዝር

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Action
am: እርምጃ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Yes
am: እሺ

en: Message
am: መልእክት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Block
am: ጥምር

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Recipient
am: ተቀባይ

en: Clear
am: አጥራ

en: User account
am: የተጠቃሚ መለያ
