Privatemsg (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (52 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Public
be: Публічнае

en: Enabled
be: Уключана

en: More
be: Болей

en: Action
be: Дзеянне

en: new
be: новае

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: Tag
be: Тэма

en: Links
be: Спасылкі

en: Reset
be: Скінуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Message
be: Паведамленне

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Archive
be: Архіў

en: URL
be: Спасылка

en: Display
be: Паказ

en: Mail
be: Пошта

en: User
be: Карыстальнік

en: The subject of the message.
be: Тэма паведамлення.

en: Block
be: Блок

en: To
be: Каму

en: Roles
be: Ролі

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Fields
be: Палі

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Recipient
be: Адрасат

en: Role
be: Роля

en: Arguments
be: Аргументы

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Reply
be: Адказ

en: Send message
be: Адправіць паведамленне

en: Tags:
be: Тэмы:

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: User account
be: Рахунак карыстальніка

en: All messages
be: Усе паведамленні

en: Status message
be: Паведамленне пра статус
