Privatemsg (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (47 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Enabled
jv: Urip

en: More
jv: Lengkapé

en: Action
jv: Aksi

en: new
jv: anyar

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: Tag
jv: Tautan

en: Links
jv: Tautan

en: Reset
jv: Baléknā

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Message
jv: Pesen

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Display
jv: Tampilan

en: Mail
jv: Surat

en: User
jv: Panganggo

en: The subject of the message.
jv: Judhulé surat.

en: Block
jv: Blok

en: To
jv: Marang

en: Roles
jv: Parāgā

en: Filter
jv: Saring

en: Fields
jv: Field

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Recipient
jv: Penerima

en: Role
jv: Parāgā

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: Reply
jv: Balesan

en: Send message
jv: Kirim pesen

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: User account
jv: Akun panganggo

en: All messages
jv: Kabèh pesen

en: @argument title
jv: judhul @argument

en: @argument input
jv: input @argument

en: Status message
jv: Status pesen
