Privatemsg (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (42 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enabled
ku: چالاکە

en: More
ku: زیاتر

en: Action
ku: کردار

en: new
ku: نوێ

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: Tag
ku: تاگ

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Message
ku: پەیام

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: The subject of the message.
ku: ناونیشانی پەیام.

en: Block
ku: بلۆک

en: To
ku: بۆ

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Recipient
ku: وەرگر

en: Role
ku: ڕۆل

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: Reply
ku: وه‌ڵام بدەوە

en: Send message
ku: ناردنی پەیام

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر

en: All messages
ku: هەموو پەیامەکان

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
