Privatemsg (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (337 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Public
lt: Vieša

en: Enabled
lt: Įjungta

en: More
lt: Daugiau

en: Action
lt: Veiksmas

en: Last Updated
lt: Atsakymas

en: new
lt: naujas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: Tag
lt: Žymė

en: Links
lt: Nuorodos

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Message
lt: Žinutė

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Archive
lt: Archyvas

en: Display
lt: Rodymas

en: Mail
lt: Paštas

en: User
lt: Narys

en: The subject of the message.
lt: Žinutės tema.

en: Block
lt: Blokas

en: Read message
lt: Skaityti žinutę

en: Private messages
lt: Privačios žinutės

en: Private message settings
lt: Privačių žinučių nuostatos

en: Inbox
lt: Gauta

en: To
lt: Iki

en: Preview message
lt: Peržiūrėti žinutę

en: Roles
lt: Rolės

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: [user]
lt: [narys]

en: Role
lt: Rolė

en: Messaging
lt: Susirašinėjimai

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Private message
lt: Privati žinutė

en: Messages
lt: Žinutės

en: Clear
lt: Išvalyti

en: You
lt: Jūs

en: you
lt: jūsų

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: unblock
lt: atblokuoti

en: Limits
lt: Apribojimai

en: Participants
lt: Dalyviai

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Mark as read
lt: Pažymėti kaip skaityta

en: Mark as unread
lt: Pažymėti kaip neskaityta

en: Separate multiple names with commas.
lt: Įrašykite kelis vardus atskirdami juos kableliais.

en: Are you sure you want to delete this message?
lt: Ar tikrai norite pašalinti žinutę?

en: Allow private messages between users.
lt: Suteikia galimybę siųsti privačias žinutes tarp svetainės narių.

en: Send message
lt: Siųsti žinutę

en: Unblock
lt: Atblokuoti

en: Tags:
lt: Žymės:

en: Add new rule
lt: Pridėti naują taisyklę

en: Conversations
lt: Pokalbiai

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Started
lt: Pradėta

en: Message body
lt: Žinutės tekstas

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Message subject
lt: Žinutės tema

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: No messages available.
lt: Nėra žinučių

en: No new messages
lt: Naujų žinučių nėra

en: Block a user
lt: Blokuoti narį

en: @interval ago
lt: prieš @interval

en: Send PM
lt: Siųsti AŽ

en:  and others
lt:  ir kiti

en: From !last
lt: Nuo !last

en: Private message display template
lt: Privačios žinutės rodymo šablonas

en: Choose the number of conversations that should be listed per page.
lt: Pasirinkite koks kiekis žinučių bus rodoma puslapyje.

en: Inform the user about new messages on login
lt: Informuoti narius apie naujas žinutes kai jis prisijunge

en: This option can safely be disabled if the "New message indication" block is used instead.
lt: Ši galimybė gali būt išjungta jei naudojamas "Naujos žinutės" blokas

en: Configure fields
lt: Valdyti laukelius

en: Select which columns/fields should be displayed in the message listings. Subject and Last updated cannot be disabled.
lt: Pasirinkite kurie stulpeliai/laukeliai bus rodomi žinučių sąraše. Tema ir Paskutinis atnaujinimas išjungti negalima.

en: Delete message
lt: Pašalinti žinutę

en: Write new message
lt: Rašyti naują žinutę

en: A message has been sent to !recipients.
lt: Žinutė nusiųsta !recipients.

en: Privatemsg links
lt: Privatemsg nuorodos

en: New message indication
lt: Naujos žinutės indikacija

en: Thread %thread_id not found, unable to answer
lt: Tema %thread_id nerasta, neįmanoma atsakyti

en: Query function %function does not exist
lt: Užklausos funkcija %function neegzistuoja

en: Messages (1 new) | Messages (@count new)
lt[0]: Žinutės (@count nauja)
lt[1]: Žinutės (@count naujos)
lt[2]: Žinutės (@count[2] naujų)

en: New message | New messages
lt[0]: Nauja žinutė
lt[1]: Naujos žinutės
lt[2]: Naujų žinučių

en: Configure private messaging settings.
lt: Tvarkyti privačių žinučių nuostatas.

en: Undo last thread action
lt: Atstatyti paskutinio pokalbio veiksmą

en: You have previously blocked "@author" from sending you any more messages. Are you sure you want to unblock this user?
lt: Jūs ankščiau užblokavote "@author" kad nesiųstu jums žinučių. ar tikrai norite atblokuoti šį narį?

en: Unblock @author
lt: Atblokuoti @author

en: Are you sure you want to block "@author" from sending you any more messages?
lt: Ar tikrai norite užblokuit "@author" kad nesiųstu jums žinučių?

en: Block @author
lt: Blokuoti @author

en: @author has been blocked from sending you any further messages.
lt: @author užblokuotas

en: @author is now allowed to send you new messages.
lt: @author utblokuotas

en: Block user messages
lt: Blokuoti nario žinutes

en: Allows users to block other users from sending them messages.
lt: Suteikia galimybę blokuoti kitus nariu, tam kad negauti iš jų žinučių.

en: Subject of notification messages
lt: Įspėjimo žinutės tema

en: Body of notification messages
lt: Įspėjimo žinutės turinys

en: E-mail notify
lt: El. pašto įspėjimai

en: Privatemsg Email Notification
lt: Privatemsg El. pašto įspėjimai

en: Notifies users about new Private Messages via Email.
lt: Įspėja narius apie naujas Privačias žinutes el. paštu.

en: Search message body
lt: Ieškoti žinutės turinyje

en: WARNING: turning on this feature will slow down search performance by a large factor. Gets worse as your messages database increases.
lt: Įspėjimas: šios savybės įjungimas sulėtins paieškos veikimą. Taip pat padidėja žinučių duomenų bazė.

en: Filter Messages
lt: Filtruoti Žinutes

en: Filter Messages (Active)
lt: Filtruoti žinutes (aktyvias)

en: Tags for this conversation
lt: Šio pokalbio žymės

en: Tag this conversation
lt: Žymėti šį pokalbį

en: Tag %tag was ignored because you do not have permission to create new tags.
lt: Žymė %tag ignoruojama nes jūs neturite teisės kurti naujas žymes.

en: All messages
lt: Visos žinutės

en: Sent Messages
lt: Siųsti žinutes

en: Privatemsg filter
lt: Privatemsg filtras

en: Allow users to filter messages using tags or other criteria.
lt: Suteikia galimybę filtruoti žinutes pagal žymes ir kitus kriterijus.

en: Create tag
lt: Sukurti žymą

en: (1 new) | (@count new)
lt[0]: (@count nauja)
lt[1]: (@count naujos)
lt[2]: (@count naujų)

en: Flush deleted messages
lt: Išvalyti pašalintas žinutes

en: Enable the flushing of deleted messages. Requires that cron is enabled
lt: Įjungti žinučių pašalintų išvalymą. Reikia, kad cron veiktų

en: Flush messages after they have been deleted for more days than
lt: Išvalyti žinutes kai jos pašalintos daugiau kaip (dienų)

en: Maximum number of messages to flush per cron run
lt: Maksimalus žinučių išvalymas per cron veikimą

en: The previous action can be <a href="!undo">undone</a>.
lt: Ankstesnis veiksmas gali būt  <a href="!undo">atšauktas</a>.

en: Marked 1 thread as unread. | Marked @count threads as unread.
lt[0]: @count tema pažymėta kaip neperskaityta.
lt[1]: @count temos pažymėtos kaip neperskaitytos.
lt[2]: @count[2] temų pažymėta kaip neperskaitytos.

en: Marked 1 thread as read. | Marked @count threads as read.
lt[0]: @count tema pažymėta kaip perskaityta.
lt[1]: @count temos pažymėtos kaip perskaitytos.
lt[2]: @count[2] temų pažymėta kaip perskaitytos.

en: Deleted 1 thread. | Deleted @count threads.
lt[0]: Pašalinta @count tema.
lt[1]: Pašalinta @count temos.
lt[2]: Pašalinta @count[2] temų.

en: Restored 1 thread. | Restored @count threads.
lt[0]: Atstatyta @count tema.
lt[1]: Atstatyta @count temos.
lt[2]: Atstatyta @count temų.

en: Disallow blocking author
lt: Uždrausti autorių blokavimą

en: Disallow sending message
lt: Uždrausti žinučių siuntimą

en: Remove rule
lt: Pašalinti taisyklę

en: If the author has the role
lt: Jei autorius turi rolę

en: And the recipient has the role
lt: Pridėti gavėją jei turi rolę

en: No rules have been added. All users may block private messages from each other. To limit which users may be blocked, click 'Add new rule'.
lt: Taisyklių nepridėta. Visi nariai gali blokuoti vienas kitų žinutes. Apriboti kurie nariai gali blokuoti, spauskite 'Pridėti naują taisyklę'.

en: User blocking rules
lt: Narių blokavimo taisyklės

en: Configure rules for which users may block each other.
lt: Sukonfigūruokite taisykles kurie nariai gali blokuoti viens kitą.

en: Notify users of new private messages by default
lt: Įspėti narį apie naują žinutę

en: Receive email notification for incoming private messages
lt: Įspėti el. paštu apie gautą privačią žinutę.

en: No tags available.
lt: Nėra žymų

en: Edit @tag
lt: Redaguoti @tag

en: Public tags are visible for all users, private tags are only visible if they use them.
lt: Viešos žymės matomos visiems nariams, privačios matomos jei narys naudoja jas.

en: Save tag
lt: Išsaugoti žymą

en: Tag already exists, choose a different name.
lt: Tokia žyma jau egzistuoja.

en: Tag updated.
lt: Žyma atnaujinta

en: Tag created.
lt: Žyma sukurta

en: Are you sure you want to delete?
lt: Ar tikrai norite pašalinti?

en: Tag has been deleted
lt: Žyma pašalinta

en: Choose the default list option
lt: Pasirinkite įprasta sąrašo pasirinkimą

en: Choose which of the two lists are shown by default when following the messages link.
lt: Pasirinkite kuris iš dviejų sąrašų bus įprastas kai rodoma nuoroda.

en: Apply Tag
lt: Pritaikyti žymą

en: Remove Tag...
lt: Pašalinti žymą..

en: Remove Tag
lt: Pašalinti žymą

en: The selected conversations have been tagged.
lt: Pasirinktas pokalbis pažymėtas.

en: The tag has been removed from the selected conversations.
lt: Žymė pašalinta iš pasirinkto pokalbio.

en: Configure tags.
lt: Konfigūruoti žymas.

en: Blocked users
lt: Užblokuoti nariai

en: By default, deleted messages are only hidden from the user but still stored in the database. These settings control if and when messages should be removed.
lt: Įprastai pašalintos žinutės tik paslepiamos nuo narių, o duomenų bazėje išsaugomos. Šios nuostatos apsprendžia ar ir kada žinutės turėtų būt pašalinamos

en: Threads per page
lt: Temų per puslapį

en: Number of messages on thread pages
lt: Žinučių kiekis temos puslapyje

en: Threads will not show more than this number of messages on a single page.
lt: Daugiau temų nebus rodomą puslapyje.

en: Display different amount of messages on first thread page
lt: Rodyti skirtingą kiekį žinučių pirmam temų puslapyje.

en: By default, the first thread page shows the maximally allowed amount of messages. Enable this checkbox to set a different value.
lt: Pagal nutylėjimą pirmame temų puslapyje rodoma maksimaliai leidžiamas žinučių kiekis . Pažymėkite čia jei nurodėte kitokią reikšmę.

en: Number of messages on first thread page
lt: Žinučių kiekis pirmam temos puslapyje

en: The number of messages to be displayed on first thread page. Displays the newest messages.
lt: Žinučių kiekis pirmam temos puslapyje. Rodomos naujausios žinutės.

en: Display older messages
lt: Rodyti senesnes žinutes

en: Display newer messages
lt: Rodyti naujesnes žinutes

en: !previous_link Displaying messages @from - @to of @total !newer_link
lt: !previous_link rodomos žinutės @from - @to iš @total !newer_link

en: Delete this message for all users?
lt: Pašalinti šią žinutę visiems nariams?

en: Tick the box to delete the message for all users.
lt: Pažymėkite čia jei norite pašalinti žinutę visiems nariams.

en: Message has been deleted for all users.
lt: Žinutė buvo pašalinta.

en: Message has been deleted.
lt: Žinutė buvo pašalinta.

en: Javascript block actions form
lt: Javascript blokuoja veiksmų formą

en: Save filter
lt: Išsaugoti filtrą

en: Add tag
lt: Pridėti žymę

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Edit tag
lt: Redaguoti žymę

en: You have <a href="@messages">1 unread message</a>. | You have <a href="@messages">@count unread messages</a>
lt[0]: Jūs turite <a href="@messages">@count  neperskaityta žinutę</a>.
lt[1]: Jūs turite <a href="@messages">@count  neperskaitytas žinutes</a>.
lt[2]: Jūs turite <a href="@messages">@count  neperskaitytų žinučių</a>.

en: The body of the message.
lt: Žinutės turinys.

en: The date the message was sent.
lt: Data kada žinutė buvo išsiųta.

en: Send @name a private message
lt: Siųsti @name privačią žinutę

en: Inform the user on /messages pages that he can not write new messages when privatemsg is disabled.
lt: Informuoja narį apie tai, kad narys negali rašyti žinutės kai privačios žinutės išjungtos.

en: Users can (if given the permission) disable Privatemsg which disallows writing messages to them and they can not write messages themself. If enabled, those users are informed on the relevant pages why they are not allowed to write messages.
lt: Nariai gali (jei leidimai leidžia) išjungti privačias žinutes dėl ko jis negalės rašyti ir gauti žinučių. Jei įjungta tie nariai informuojami kodėl jie negali rašyti žinučių.

en: Default redirection URL
lt: Numatytasis nukreipimo URL

en: Defines to which page users are sent after sending a new message. &lt;front&gt; can be used for the defined front page and &lt;new-message&gt; to redirect to the new message. Leave empty to disable the redirect.
lt: Nurodo į kurį puslapį narys bus nukreipiamas po žinutės išsiuntimo. &lt;front&gt; naudojamas nukreipti į pagrindinį puslapį &lt;new-message&gt; į naują žinutę. Jei paliksite tuščia nukreipimas neveiks.

en: Redirect replies too
lt: Taip pat nukreipti ir atsakymus

en: Also redirect to the defined page when replying.
lt: Nukreipti į nurodyta puslapį kai išsiunčiamas atsakymas.

en: Show preview button on compose form
lt: Rodyti peržiūrėjimo mygtuką kūrimo formoje

en: If checked, displays a preview button when sending new messages.
lt: Jei pažymėta kai siunčiama nauja žinutė bus rodomas peržiūrėjimo mygtukas.

en: Display "Send this user a message" links for themself
lt: Rodyti "Siųsti šiam nariai žinutę" nuorodą sau

en: If enabled, each users sees that link on their own profile, comments and similiar places.
lt: Jei įjungta kiekvienas narys matys nurodą savo profilio, komentarų ir pan. vietose.

en: Display link on profile pages.
lt: Rodyti nuorodą profilio puslapiuose.

en: If this setting is enabled, a link to send a private message will be displayed.
lt: Jei įjungta, nuoroda bus rodoma

en: Display link on the selected content types
lt: Rodyti nuorodą pasirinktuose turinio tipuose

en: Select which content types should display a link to send a private message to the author. By default, the link is not displayed below teasers.
lt: Pasirinkite kuriose turinio tipuose bus rodoma nuorodą siųsti privačią žinutę autoriui. Paprastai nuorodos rodomos žemiau santraukos.

en: Display link on teasers of the selected content types.
lt: Rodyti nuorodą pasirinkto turinio tipo įžangose.

en: Display links on comments of selected content types.
lt: Rodyti nuorodą pasirinkto turinio tipo komentaruose.

en: Also display a link to send a private message to the authors of the comments of the selected content types.
lt: Taip pat rodyti nuorodą komentaruose.

en: Write new message to @recipient
lt: Rašyti naują žinutę @recipient

en: Enter the recipient, separate recipients with commas.
lt: Įveskite gavėją, atskirdami kelis gavėjus kableliais.

en: Token browser
lt: Token naršyklė

en: The following users will not receive this private message: @invalid.
lt: Šie gavėjai negaus žinutės: @invalid.

en: You do not have access to write these recipients: @denieds.
lt: Jūs neturite teisės rašyti šiems gavėjams: @denieds.

en: The site has multiple recipients named %string. Please choose your intended recipient: !list
lt: Šioje svetainėje yra keli nariai vardu %string. Prašom pasirinkti tinkamą gavėją: !list

en: Failed to send a message to !recipients. %type: !message in %function (line %line of %file).
lt: Nepavyko išsiųsti žinutės !recipients. %type: !message - %function (linija %line iš %file).

en: Failed to send a message to !recipients. Contact your site administrator.
lt: Nepavyko išsiųsti žinutės !recipients. Susiekite su svetainės administratoriais.

en: This conversation is being viewed with escalated privileges and may not be the same as shown to normal users.
lt: Šis pokalbis rodomas su papildomomis teisėmis ir gali būt atvaizduojamas ne taip kaip normaliam nariui.

en: Click here to go to your messages.
lt: Spustelėkite čia norėdami pereiti į jūsų žinutes.

en: You have a new message! Click here to read it. | You have @count new messages! Click here to read them.
lt[0]: Jūs gavote @count  naują žinutę! Spauskite čia jei norite peržiūrėti.
lt[1]: Jūs gavote @count naujas žinutes! Spauskite čia jei norite peržiūrėti.
lt[2]: Jūs gavote @count naujų žinučių! Spauskite čia jei norite peržiūrėti.

en: Administer privatemsg
lt: Administruoti privatemsg

en: Perform maintenance tasks for privatemsg
lt: Atlikti priežiūros užduotis privatemsg

en: Read private messages
lt: Skaityti privačias žinutes

en: Read all private messages
lt: Skaityti visas privačias žinutes

en: Includes messages of other users
lt: Taip pat ir kitų narių žinutes

en: Write new private messages
lt: Rašyti naujas privačias žinutes

en: Delete private messages
lt: Šalinti privačias žinutes

en: Allow disabling private messages
lt: Išjungti privačias žinutes

en: Allows user to disable privatemsg so that they can't recieve or send any private messages.
lt: Leidžia nariams išjungti privačias žinutes, kad jei negalėtų nei siųsti nei gauti privačių žinučių.

en: Reply to private messages
lt: Atsakyti į privačias žinutes

en: Allows to reply to private messages but not send new ones. Note that the write new private messages permission includes replies.
lt: Leidžia atsakyti į privačias žinutes , bet ne siųsti naujas. Atminkite, kad rašyti naujas žinutes taip pat leidžia ir atsakyti.

en: Use tokens in private messages
lt: Naudotis token privačiose žinutėse

en: Allows user to use available tokens when sending private messages.
lt: Leidžia nariams naudotis galimais tokens kai siunčiama nauja žinutė.

en: Select text format for private messages
lt: Pasirinkti privačios žinutės teksto formatą.

en: Allows to choose the text format when sending private messages. Otherwise, the default is used.
lt: Leidžia nariams pasirinkti žinutės teksto formatą.

en: Between !participants and !last
lt: Tarp !participants ir !last

en: You have disabled Privatemsg and are not allowed to write messages. Go to your <a href="@settings_url">Account settings</a> to enable it again.
lt: Jūs išjungėte privačių žinučių paslaugą todėl Jūs negalite rašyti žinučių. Įjunkite paslaugą  <a href="@settings_url"> profilio puslapyje</a>.

en: Enable private messages
lt: Įjungti privačių žinučių paslaugą

en: Disabling private messages prevents you from sending or receiving messages from other users.
lt: Išjungus privačių žinučių paslaugą Jūs nebegausite privačių žinučių iš kitų svetainės narių.

en: You have disabled private message sending and receiving.
lt: Jūs išjungėte privačių žinučių gavimą ir siuntimą.

en: %recipient has disabled private message receiving.
lt: %recipient išjungė privačių žinučių gavimą.

en: Display block when there are no new messages
lt: Rodyti bloką kai nėra naujų žinučių

en: Enable this to have this block always displayed, even if there are no new messages
lt: Įjunkite tai ir blokas bus rodomas net ir tada kai naujų žinučių nėra gauta.

en: You are not allowed to write messages.
lt: Jums neleidžiam rašyti žinučių.

en: @user is not allowed to write messages.
lt: @user neleidžiama rašyti žinučių.

en: You must include a subject line with your message.
lt: Privalote įvesti žinutės temą.

en: A subject must be included with the message.
lt: Pavadinimas negali būt tuščias.

en: You must include a message in your reply.
lt: Turite įvesti žinutės turinį.

en: A message must be included in your reply.
lt: Žinutės turinys tuščias.

en: You are not allowed to use the specified format.
lt: Jums neleidžiam naudotis nurodytu formatu.

en: @user is not allowed to use the specified input format.
lt: @user neleidžiam naudotis nurodytu formatu.

en: You must include at least one valid recipient.
lt: Privalote įvesti bent vieną tinkamą gavėją.

en: At least one valid recipient must be included with the message.
lt: Bent vienas tinkamas gavėjas turi būt nurodytas.

en: You are not allowed to send this message because all recipients are blocked.
lt: Jums neleidžiama siųsti žinutės nes visi gavėjai užblokuoti.

en: The message cannot be sent because all recipients are blocked.
lt: Ši žinutė neišsiųsta nes visi gavėjai blokuoti.

en: You must first select one (or more) messages before you can take that action.
lt: Prieš atliekant veiksmą pirmiau reiktų pasirinkti bent vieną žinutę.

en: Send author a message
lt: Parašyti autoriui žinutę

en: Message regarding @node
lt: Žinutė dėl @node

en: Message regarding @comment
lt: Žinutė dėl @comment

en: Processing recipients
lt: Tikrinami gavėjai

en: Recipient type %type is not correctly implemented
lt: Gavėjo tipas %type nteisingai nurodytas

en: Enter a user name to write a message to a user.
lt: Įveskite nario vardą.

en: Recipient field
lt: Gavėjo laukelis

en: Displays usable tokens in a table for those who are allowed to use tokens in private messages.
lt: Rodomi galimi tokens kurios galima naudoti privačioje žinutėje.

en: Tokens related to private messages.
lt: Tokens susiję su privačiomis žinutėmis.

en: Message ID
lt: Žinutės ID

en: The unique ID of the message.
lt: Unikalus žinutės ID

en: Thread ID
lt: Temos ID

en: The unique ID of the thread.
lt: Unikalus temos ID

en: URL that points to the message.
lt: URL kuris nukreipia į žinutę

en: The author of the message.
lt: Žinutės autorius.

en: The recipient of the message.
lt: Žinutės gavėjas.

en: INVALID TOKEN @token
lt: KLAIDINGAS TOKEN @token

en: Note: Valid tokens will be replaced when a recipient is reading this message.
lt: Atminkite: Galiojantis token bus pakeisti kai gavėjas skaitys žinutę.

en: Private message ID
lt: Privačios žinutės ID

en: Private message thread ID
lt: Privačios žinutės pokalbio ID

en: Private message author
lt: Privačios žinutės autorius

en: Private message subject
lt: Privačios žinutės pavadinimas

en: Private message body
lt: Privačios žinutės turinys

en: Private message sent date
lt: Privačios žinutės išsiuntimo data

en: Messaging systems.
lt: Susirašinėjimo sistemos.

en: The recipient field has been updated. You may now send your message.
lt: Gavėjo laukelis atnaujintas. Galite siųsti žinutę.

en: Only users can be blocked.
lt: Tik nariai gali būt blokuojami

en: You are not allowed to block !account.
lt: Jums neleidžiama blokuoti !account.

en: You have already blocked !account.
lt: Jūs jau blokuojate !account.

en: You can not block yourself.
lt: Savęs blokuoti negalima.

en: The following users do not exist: @invalid.
lt: Šie nariai neegzistuoja: @invalid.

en: You are either not allowed to block these users or the users do not exist.
lt: Jums negalima blokuoti šių narių arba jie neegzistuoja.

en: !author has been blocked from sending you any further messages.
lt: !author blokuoja privačias žinute.

en: You are not permitted to send messages to !user.
lt: Jums neleidžiama siųsti žinutės !user.

en: %name has chosen to block messages from you.
lt: %name blokuoja Jūsų žinutes.

en: Rebuild inbox
lt: Pertvarkyti gautieji

en: Rebuilding inbox
lt: Pertvarkoma gautieji

en: One thread tagged. | @count threads tagged.
lt[0]: @count tema pažymėta.
lt[1]: @count temos pažymėtos.
lt[2]: @count temų pažymėta.

en: Filter private messages
lt: Filtruoti privačias žinutes

en: Use the search and filter widget
lt: Pasinaudokite paieškos ir filtrų valdiklius

en: Tag private messages
lt: Žymėti privačias žinutes

en: Create private message tags
lt: Kurti privačių žinučių žymes

en: Create new private message tags
lt: Kurti naujas privačių žinučių žymes

en: Messages tagged with %tags are currently displayed. <a href="@remove_filter_url">Click here to remove this filter</a>.
lt: Rodomos žinutės pažymėtos %tags . <a href="@remove_filter_url">Pašalinkite filtrus</a>.

en: The messages have been archived.
lt: Žinutės archyvuotos.

en: Delete tag
lt: Pašalinti žymę

en: Enter the name of a role to write a message to all users which have that role. Example: authenticated user.
lt: Jei norite parašyti konkrečios rolės nariams - įveskite rolės pavadinimą.

en: Actions...
lt: Veiksmai..

en: Customize the email messages sent to users upon receipt of a new private message.
lt: Pritaikykite el. pašto laišką kuri siunčiama gavėjuo priminti apie gautą privačią žinutę.

en: New private message at [site:name].
lt: Nauja privati žinutė [site:name].

en: Available variables are: !author, !author_uid, !pm_subject, !pm_body, !thread, !site, !login_url, !uri, !uri_brief, !message (URL) and !settings (URL).
lt: Galimi kintamieji: !author, !author_uid, !pm_subject, !pm_body, !thread, !site, !login_url, !uri, !uri_brief, !message (URL) ir !settings (URL).

en: By message text
lt: Pagal žinutės tekstą

en: By subject
lt: Pagal pavadinimą

en: By participant
lt: Pagal dalyvius

en: By tags
lt: Pagal žymes

en: (modify tags)
lt: (keisti žymes)

en: Your conversation tags have been saved.
lt: Jūsų pokalbio žymės buvo išsaugotos.

en: Deleted messages
lt: Šalinti žinutes

en: Message lists
lt: Žinučių sąrašai

en: You can not reply to this conversation because all recipients are blocked.
lt: Jūs negalite atsakyti, nes visi gavėjai užblokuoti.

en: Send this user a private message
lt: Siųsti šiam nariui privačią žinute

en: Privatemsg: Current day
lt: Privatemsg: dabartinė data

en: Privatemsg: Current year
lt: Privatemsg: dabartiniai metai

en: Privatemsg: Other years
lt: Privatemsg: Kiti metai

en: From e-mail address for notifications
lt: NUO el. pašto adresas

en: This is the e-mail address that notifications will come from. Leave blank to use the site default.
lt: Šis el. pašto adresas kuris bus naudojamas nuo. Palikite tuščia naudosime svetainės numatytąjį.

en: Conversation settings
lt: Pokalbio nuostatos

en: Maximum number of messages in a conversation
lt: Maksimalus žinučių kiekis pokalbyje

en: Maximum messages action
lt: Maksimalus žinučių veiksmai

en: This action shall be taken once a thread has already reached its maximum number of messages.
lt: Šis veiksmas gali būt panaudotas vieną kartą kai pasiekiamas maksimalus žinučių kiekis.

en: Create new conversation
lt: Sukurti naują pokalbį

en: Block message from being sent
lt: Blokuoti žinučių siuntimą

en: Receive settings
lt: Gavimo nuostatos

en: Limit the total number of messages/conversations that a user may have.
lt: Riboti visą žinučių/pokalbių kiekį

en: What should be limited
lt: Kas turėtų būt ribojama

en: Maximum number of messages/conversations per user
lt: Maksimalus žinučių/pokalbių kiekis nariui.

en: Send settings
lt: Siuntimo nuostatos

en: Limit the total number of messages/conversations that a user can send in a given time period
lt: Riboti žinučių/pokalbių kiekį per tam tikrą laiko tarpą

en: Maximum number of messages/conversations per time period
lt: Maksimalus žinučių/pokalbių kiekį per tam tikrą laiko tarpą

en: Set the time period to be used
lt: Nustatyti laiko periodą

en: Recipient settings
lt: Gavėjo nuostatos

en: This message cannot be sent to !name because !name's mailbox is full.
lt: Žinutė nenusiųsta !name nes !name dėžutė pilna.

en: Configure limits
lt: Konfigūruoti apribojimus
