Privatemsg (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (100 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Public
ca: Públic

en: Enabled
ca: Habilitat

en: More
ca: Més

en: Action
ca: Acció

en: Last Updated
ca: Última actualització

en: new
ca: nou

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Links
ca: Enllaços

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Message
ca: Missatge

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Archive
ca: Arxiva

en: Display
ca: Visualització

en: Mail
ca: Correu

en: User
ca: Usuari

en: The subject of the message.
ca: L'assumpte del missatge.

en: Block
ca: Bloc

en: Read message
ca: Llegeix el missatge

en: Private messages
ca: Missatges privats

en: Inbox
ca: Rebuts

en: To
ca: Per

en: Preview message
ca: Visualització prèvia

en: Roles
ca: Rols

en: Filter
ca: Filtra

en: Fields
ca: Camps

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Role
ca: Rol

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Messages
ca: Missatges

en: Clear
ca: Neteja

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Date created
ca: Data creada

en: Limits
ca: Límits

en: Reply
ca: Respon

en: Usage
ca: Ús

en: Execute
ca: Executa

en: Mark as read
ca: Marca com a llegit

en: Mark as unread
ca: Marca com a no llegit

en: Separate multiple names with commas.
ca: Separeu els diferents nom d'usuari amb comes.

en: Are you sure you want to delete this message?
ca: Esteu segur que voleu eliminar aquest missatge?

en: Send message
ca: Envia el missatge

en: Add new rule
ca: Afegeix una nova regla

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Message body
ca: Cos del missatge

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: Message subject
ca: Assumpte del missatge

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: No messages available.
ca: No hi ha missatges disponibles.

en: @interval ago
ca: Fa @interval

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
ca: L'etiqueta per aquest camp que es mostrarà als usuaris finals si l'estil la necessita.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
ca: <p>Heu d'afegir alguns camps addicionals a aquesta pantalla abans d'utilitzar aquest camp. Aquests camps es poden marcar com <em>Exclosos de la visualització</ em> si ho preferiu. Tingueu en compte que a causa de l'ordre de representació, no podeu utilitzar els camps posteriors a aquest camp; si necessiteu un camp que no apareix aquí, reorganitzeu-los</ p>.

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
ca: <p>Els següents patrons de substitució estan disponibles per aquesta presentació. Utilitzeu els patrons que es veuen a l'esquerra per mostrar el valor indicat a la dreta. Tingueu en compte que degut a l'ordre de processament de la presentació, no podeu utilitzar camps que venen després d'aquest camp; si necessiteu un camp que no està llistat aquí, reordeneu els vostres camps.</p>

en: Send PM
ca: Enviar Missatge Privat

en:  and others
ca:  i altres

en: From !last
ca: De !last

en: Delete message
ca: Esborra missatge

en: Write new message
ca: Escriu un nou missatge

en: A message has been sent to !recipients.
ca: S'ha enviat un missatge a !recipients.

en: Are you sure you want to block "@author" from sending you any more messages?
ca: Esteu segur de voler blocar "@author" per a que no us pugui enviar més missatges?

en: @author has been blocked from sending you any further messages.
ca: @author ha estat blocat perquè no us pugui enviar més missatges.

en: E-mail notify
ca: Notificació per correu electrònic

en: Filter Messages
ca: Filtra els missatges

en: Filter Messages (Active)
ca: Filtra els missatges

en: Tags for this conversation
ca: Etiquetes per aquesta conversa

en: Tag this conversation
ca: Etiqueta aquesta conversa

en: All messages
ca: Tots els missatges

en: Sent Messages
ca: Enviats

en: The previous action can be <a href="!undo">undone</a>.
ca: L'acció anterior pot ser <a href="!undo">desfeta</a>.

en: Receive email notification for incoming private messages
ca: Rebeu un correu electrònic per cada missatge privat entrant.

en: Apply Tag
ca: Aplica etiqueta

en: The selected conversations have been tagged.
ca: S'han etiquetat les converses seleccionades.

en: @argument title
ca: Títol de @argument

en: @argument input
ca: Entrada de @argument

en: Blocked users
ca: Usuaris bloquejats

en: !previous_link Displaying messages @from - @to of @total !newer_link
ca: !previous_link Mostrant missatges @from - @to de @total !newer_link

en: Delete this message for all users?
ca: Esborrar aquest missatge per a tots els usuaris?

en: Tick the box to delete the message for all users.
ca: Marqueu la casella per esborrar el missatge per a tots els usuaris.

en: Message has been deleted for all users.
ca: El missatge ha estat esborrat per a tots els usuaris.

en: Message has been deleted.
ca: El missatge ha estat esborrat.

en: Save filter
ca: Desa filtre

en: Status message
ca: Missatge d'estat
