Privatemsg (7.x-1.4) - en to se translation catalogue (16 entries)

en: Body
se: Gorut

en: delete
se: sihko

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: new
se: ođđa

en: Yes
se: Jua

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Archive
se: Vuorká

en: Mail
se: E-boasta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Fields
se: Giettit
