Privatemsg (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (50 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enabled
az: Qoşulub

en: More
az: Daha çox

en: Action
az: Fəaliyyət

en: new
az: yeni

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: Tag
az: Teq

en: Links
az: Linklər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Message
az: Mesaj

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Preview
az: Önizləmə

en: Archive
az: Arxiv

en: Display
az: Monitor

en: User
az: İstifadəçi

en: The subject of the message.
az: Mesajın mövzusu.

en: Block
az: Blok

en: To
az: Kimə

en: Roles
az: Rollar

en: Fields
az: Sahələr

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Recipient
az: Alıcı

en: Role
az: Rollar

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Messages
az: Mesajlar

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Reply
az: Cavab verin

en: Send message
az: Mesaj göndər

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: @interval ago
az: @interval əvvəl

en: All messages
az: Bütün mesajlar

en: @argument title
az: @argument başlığı

en: @argument input
az: @argument giriş

en: Status message
az: Status mesajı
