Privatemsg (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (43 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Subject
eo: Temo

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: More
eo: Pli

en: Action
eo: Ago

en: new
eo: nova

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: Links
eo: Ligiloj

en: Reset
eo: Restarigu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Message
eo: Mesaĝo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Add
eo: Aldonu

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: User
eo: Uzanto

en: The subject of the message.
eo: La temo de la mesaĝo.

en: Block
eo: Bloko

en: To
eo: Al

en: Roles
eo: Roloj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Recipient
eo: Ricevonto

en: Reply
eo: Respondu

en: Send message
eo: Sendu mesaĝon

en: Add new rule
eo: Aldonu novan regulon

en: User account
eo: Uzanta konto
