Privatemsg (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (41 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: More
hy: Ավելին

en: Action
hy: Գործողություն

en: new
hy: նոր

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Mail
hy: Փոստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: The subject of the message.
hy: Հաղորդագրության թեման։

en: Block
hy: Բլոկ

en: To
hy: Ում

en: Roles
hy: Դերեր

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Role
hy: Դեր

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Reply
hy: Պատասխան

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: @interval ago
hy: @interval առաջ

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
