Privatemsg (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (38 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: More
ne: थप

en: Action
ne: कारवाही

en: new
ne: नयाँ

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: URL
ne: यूआरएल

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Mail
ne: पत्र

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Block
ne: ब्लक

en: To
ne: लाई

en: Roles
ne: भूमिका

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Recipient
ne: प्रापक

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Clear
ne: सफा

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता
