Privatemsg (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (254 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: delete
uk: видалити

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Public
uk: Загально-доступний

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: More
uk: Ще

en: Action
uk: Дія

en: Last Updated
uk: Востаннє оновлено

en: new
uk: новий

en: Tags
uk: Теґи

en: Yes
uk: Так

en: Tag
uk: Теґ

en: Links
uk: Посилання

en: Reset
uk: Скинути

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Message
uk: Повідомлення

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Archive
uk: Архів

en: Add
uk: Додати

en: URL
uk: URL-адреса

en: Display
uk: Показ

en: Mail
uk: Пошта

en: User
uk: Користувач

en: The subject of the message.
uk: Тема повідомлення.

en: Block
uk: Блок

en: Privatemsg
uk: Особисті повідомлення

en: Read message
uk: Прочитати повідомлення

en: Private messages
uk: Особисті повідомлення

en: Write private message
uk: Написати особисте повідомлення

en: Private message settings
uk: Налаштування особистих повідомлень

en: Inbox
uk: Вхідні

en: Sent messages
uk: Відправлені повідомлення

en: To
uk: До

en: Send private message
uk: Надіслати особисте повідомлення

en: Preview message
uk: Попередній перегляд повідомлення

en: Roles
uk: Ролі

en: Filter
uk: Фільтр

en: Fields
uk: Поля

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Recipient
uk: Отримувач

en: Role
uk: Роль

en: Messaging
uk: Повідомлення

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Private message
uk: Приватне повідомлення

en: Send this user a message
uk: Надіслати повідомлення цьому користувачу

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Clear
uk: Очистка

en: You
uk: Ви

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Date created
uk: Дата створення

en: unblock
uk: розблоковано

en: Limits
uk: Межі

en: Participants
uk: Учасники

en: Reply
uk: Відповісти

en: Usage
uk: Використання

en: Execute
uk: Виконати

en: Mark as read
uk: Помітити як прочитане

en: Mark as unread
uk: Помітити як непрочитане

en: Separate multiple names with commas.
uk: Розділити імена комами.

en: Are you sure you want to delete this message?
uk: Ви впевнені, що потрібно вилучити дане повідомлення?

en: Allow private messages between users.
uk: Дозволити користувачам листування особистими повідомленнями.

en: Send message
uk: Надіслати повідомлення

en: Unblock
uk: Розблокувати

en: E-mail notification settings
uk: Параметри сповіщень електронної пошти

en: Tags:
uk: Теґи:

en: Add new rule
uk: Додати нове правило

en: Conversations
uk: Бесіди

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Started
uk: Запущено

en: Send a message
uk: Надіслати повідомлення

en: Message body
uk: Текст повідомлення

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: Message subject
uk: Тема повідомлення

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Search messages
uk: Пошук повідомлень

en: No messages available.
uk: Повідомлень немає.

en: No new messages
uk: Немає нових листів

en: Block a user
uk: Заблокувати користувача

en: @interval ago
uk: @interval тому

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
uk: Мітка цього поля, яка буде відображатися користувачам, якщо стиль вимагає цього.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
uk: <p>Перш ніж використовувати це поле потрібно додати в це відображення додаткові поля. Ці поля за потреби можуть мати позначку <em>Вилучити з відображення</em>. Зверніть увагу, що через порядок створення неможливо використовувати поля, що йдуть після цього поля; якщо є потреба в полі, якого тут не перелічено, переставте поля.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
uk: <p>Для цього відображення дійсні наступні шаблони заміни. Використовуйте шаблони, показані ліворуч від відображення значення, позначеного праворуч. Зверніть увагу, що через порядок створення неможливо використовувати поля, що йдуть після цього поля; якщо є потреба в полі, якого тут не перелічено, переставте поля.</p>

en: Send PM
uk: Надіслати ПП

en: %name has chosen to not recieve any more messages from you.
uk: %name не бажає більше приймати від Вас повідомлень.

en: You have a new message, click here to read it | You have @count new messages, click here to read them
uk[0]: Ви маєте нове повідомлення. Натисніть, щоб переглянути його
uk[1]: Ви маєте @count повідомлення. Натисніть, щоб переглянути їх

en:  and others
uk:  та інші

en: From !last
uk: Від !last

en: Participants: !participants and !last
uk: Учасники: !participants та !last

en: Theming settings
uk: Налаштування тем

en: Private message display template
uk: Шаблон відображення особистих повідомлень

en: Choose the number of conversations that should be listed per page.
uk: Виберіть кількість розмов, що будуть показані на сторінці.

en: Inform the user about new messages on login
uk: Інформувати користувача про нові повідомлення при авторизації

en: This option can safely be disabled if the "New message indication" block is used instead.
uk: Ця опція може бути вимкненою, якщо використовується блок "Індикатор нового повідомлення".

en: Configure listings
uk: Налаштувати списки

en: Configure fields
uk: Налаштувати поля

en: Select which columns/fields should be displayed in the message listings. Subject and Last updated cannot be disabled.
uk: Виберіть які стовпці/поля будуть відображатись в списку повідомлень. Заголовок та останнє оновлення не можуть бути виключеними.

en: Delete message
uk: Видалити повідомлення

en: You do not have sufficient rights to view someone else's messages
uk: Ви не маєте достатніх прав для перегляду чиїхось повідомлень

en: Write new message to %recipient
uk: Написати нове повідомлення %recipient

en: Write new message
uk: Написати нове повідомлення

en: A message has been sent to !recipients.
uk: Повідомлення відправлено до !recipients.

en: Privatemsg links
uk: Посилання Privatemsg

en: New message indication
uk: Індикатор нових повідомлень

en: Thread %thread_id not found, unable to answer
uk: Гілка %thread_id не знайдена, не може відповісти

en: User @user is not allowed to write messages
uk: Користувачу @user не дозволено писати повідомлення

en: Disallowed to send a message without subject
uk: Заборонено відправляти повідомлення без теми

en: Disallowed to send message because all recipients are blocked
uk: Заборонено відправляти повідомлення, оскільки всі одержувачі заблоковані

en: Query function %function does not exist
uk: Запит функції %function не існує

en: More actions...
uk: Інші дії...

en: Messages (1 new) | Messages (@count new)
uk[0]: Повідомлення (1  нове)
uk[1]: Повідомлення (@count нових)
uk[2]: Повідомлення (@count нових)

en: New message | New messages
uk[0]: Нове повідомлення
uk[1]: Нових повідомлення
uk[2]: Нових повідомлення

en: read privatemsg
uk: читати повідомлення

en: read all private messages
uk: читати всі особисті повідомлення

en: administer privatemsg settings
uk: адмініструвати налаштування приватних повідомлень

en: write privatemsg
uk: писати приватні повідомлення

en: Configure private messaging settings.
uk: Налаштувати параметри особистих повідомлень.

en: Undo last thread action
uk: Скасувати останню гілку подій

en: You have previously blocked "@author" from sending you any more messages. Are you sure you want to unblock this user?
uk: Ви попередньо заборонили "@author" писати Вам будь-які повідомлення. Ви дійсно хочете розблокувати цього користувача?

en: Unblock @author
uk: Розблокувати @author

en: Are you sure you want to block "@author" from sending you any more messages?
uk: Ви дійсно хочете заборонити користувачу "@author" надсилати Вам надалі повідомлення?

en: Block @author
uk: Заблокувати @author

en: @author has been blocked from sending you any further messages.
uk: Користувачеві @author відтепер заборонено відправляти вам повідомлення.

en: @author is now allowed to send you new messages.
uk: Користувачеві @author відтепер дозволено відправляти вам повідомлення.

en: Unblock author
uk: Розблокувати автора

en: Block author
uk: Заблокувати автора

en: Block user messages
uk: Блокувати повідомлення користувача

en: Allows users to block other users from sending them messages.
uk: Дозволити користувачам блокувати одержання повідомлень від інших користувачів.

en: Privatemsg e-mail notification
uk: Повідомлення про ЛС поштою

en: Subject of notification messages
uk: Тема сповіщення

en: Body of notification messages
uk: Вміст сповіщення

en: E-mail notify
uk: Повідомлення на пошту

en: Privatemsg Email Notification
uk: Повідомлення на пошту про ЛС

en: Notifies users about new Private Messages via Email.
uk: Повідомляти користувачів про нове приватне повідомлення електронною поштою.

en: Search message body
uk: Шукати у тексті повідомлення

en: WARNING: turning on this feature will slow down search performance by a large factor. Gets worse as your messages database increases.
uk: УВАГА: Увімкнення даної опції призведе до значного уповільнення пошуку. Чим більше база повідомлень - тем стає гірше.

en: Position of the tagging textfield
uk: Позиція поля тегів

en: Use higher values to push the form lower down the page, lower or negative values to raise it higher.
uk: Використовувати більше значення, щоб опустити форму вниз сторінки та малі або від'ємні, щоб піднести її вгору.

en: Filter Messages
uk: Фільтр повідомлень

en: Search subjects
uk: Шукати теми

en: Filter Messages (Active)
uk: Фільтр повідомлень (Активний)

en: Tags for this conversation
uk: Теги для цієї розмови

en: Separate multiple tags with commas.
uk: Розділити теги комами.

en: Tag this conversation
uk: Тег цієї розмови

en: Tag %tag was ignored because you do not have permission to create new tags.
uk: Тег %tag буде проігнорований тому, що Ви не маєте дозволу створювати нові теги.

en: Tagging information has been saved.
uk: Інформація про теги була збережена.

en: filter private messages
uk: фільтр приватних повідомлень

en: tag private messages
uk: тег приватних повідомлень

en: create private message tags
uk: створити теги приватному повідомленню

en: Configure filter settings.
uk: Налаштувати параметри фільтра.

en: All messages
uk: Всі повідомлення

en: Sent Messages
uk: Надіслані повідомлення

en: Privatemsg filter
uk: Фільтр приватних повідомлень

en: Allow users to filter messages using tags or other criteria.
uk: Дозволити користувачам фільтрувати повідомлення користуючись тегами чи іншими критеріями.

en: User blocking rules
uk: Правила блокування користувачів

en: Configure tags.
uk: Налаштувати теги.

en: @argument title
uk: @argument заголовок

en: @argument input
uk: @argument введення

en: Blocked users
uk: Блоковані користувачі

en: Filter messages
uk: Фільтрування повідомлень

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: You have <a href="@messages">1 unread message</a>. | You have <a href="@messages">@count unread messages</a>
uk[0]: У вас <a href="@messages">@count непрочитане повідомлення</a>.
uk[1]: У вас <a href="@messages">@count непрочитаних повідомлення</a>.
uk[2]: У вас <a href="@messages">@count непрочитаних повідомлень</a>.

en: The body of the message.
uk: Вміст повідомлення.

en: Default redirection URL
uk: Базовий URL переспрямування

en: Redirect replies too
uk: Також переспрямовувати відповіді

en: Write new message to @recipient
uk: Написати нове повідомлення до @recipient

en: Enter the recipient, separate recipients with commas.
uk: Введіть отримувачів, відокремлювати комами.

en: Token browser
uk: Оглядач замінників

en: Failed to send a message to !recipients. Contact your site administrator.
uk: Відправка повідомлення !recipients завершилась невдачею. Зв'яжіться з адміністратором сайту.

en: This conversation is being viewed with escalated privileges and may not be the same as shown to normal users.
uk: Ця розмова проглядається з підвищеними привілеями та може не збігатися з тим, як вона відображається для звичайних користувачів.

en: Click here to go to your messages.
uk: Перейти до ваших повідомлень

en: You have a new message! Click here to read it. | You have @count new messages! Click here to read them.
uk[0]: У вас нове приватне повідомлення! Натисніть тут, щоб прочитати.
uk[1]: У вас @count нових приватних повідомлень! Натисніть тут, щоб прочитати.
uk[2]: У вас @count нових приватних повідомлень! Натисніть тут, щоб прочитати.

en: Administer privatemsg
uk: Адміністрування приватних повідомлень

en: Read private messages
uk: Прочитати приватні повідомлення

en: Read all private messages
uk: Читати всі приватні повідомлення

en: Includes messages of other users
uk: Включає повідомлення інших користувачів

en: Write new private messages
uk: Написати нове приватне повідомлення

en: Delete private messages
uk: Видалити приватні повідомлення

en: Allow disabling private messages
uk: Дозволити вимкнення приватних повідомлень

en: Reply to private messages
uk: Відповісти на приватні повідомлення

en: Select text format for private messages
uk: Вибір текстового формату для приватних повідомлень

en: Allows to choose the text format when sending private messages. Otherwise, the default is used.
uk: Дозвіл користувачеві вибрати формат при відправці приватних повідомлень. В іншому випадку, буде використаний формат за замовчуванням.

en: Between !participants and !last
uk: Між !participants та !last

en: You have disabled Privatemsg and are not allowed to write messages. Go to your <a href="@settings_url">Account settings</a> to enable it again.
uk: Ви відключили можливість отримання і відправки особистих повідомлень. Перейдіть на сторінку <a href="@settings_url">Налаштування облікового запису</a> щоб їх знову включити.

en: Enable private messages
uk: Увімкнути приватні повідомлення

en: Disabling private messages prevents you from sending or receiving messages from other users.
uk: Вимкнення приватних повідомлень не дозволить вам відправляти або отримувати повідомлення від інших користувачів.

en: You have disabled private message sending and receiving.
uk: Ви вимкнули можливість отримання і відправки приватних повідомлень.

en: %recipient has disabled private message receiving.
uk: %recipient вимкнув можливість отримання приватних повідомлень.

en: You are not allowed to write messages.
uk: Ви не можете писати повідомлення.

en: @user is not allowed to write messages.
uk: @user не може писати повідомлення.

en: You must include a subject line with your message.
uk: Ви маєте вказати тему повідомлення.

en: You must include at least one valid recipient.
uk: Ви маєте вказати принаймні одного чинного отримувача.

en: At least one valid recipient must be included with the message.
uk: В повідомленні має бути вказаний принаймні один чинний отримувач.

en: You are not allowed to send this message because all recipients are blocked.
uk: Ви не можете відправити це повідомлення, оскільки всі його одержувачі заблоковані.

en: The message cannot be sent because all recipients are blocked.
uk: Повідомлення не може бути відправлено, тому що всі його одержувачі заблоковані.

en: You must first select one (or more) messages before you can take that action.
uk: Перш, ніж виконати ці дії, необхідно вибрати одне або кілька повідомлень.

en: Send author a message
uk: Надіслати автору повідомлення

en: Enter a user name to write a message to a user.
uk: Введіть ім'я користувача, щоб відправити йому повідомлення.

en: Recipient field
uk: Поле отримувача

en: Message ID
uk: ID повідомлення

en: The author of the message.
uk: Автор повідомлення.

en: Messaging systems.
uk: Системи обміну повідомленнями.

en: Block user
uk: Заблокувати користувача

en: Only users can be blocked.
uk: Тільки користувачі можуть бути заблоковані.

en: You are not allowed to block !account.
uk: Ви не можете заблокувати !account.

en: You have already blocked !account.
uk: Ви вже заблокували !account.

en: Rebuild inbox
uk: Відновити вхідні

en: One thread tagged. | @count threads tagged.
uk[0]: Один ланцюжок позначено.
uk[1]: @count ланцюжки позначено.
uk[2]: @count ланцюжків позначено.

en: Filter private messages
uk: Фільтр приватних повідомлень

en: The messages have been archived.
uk: Повідомлення були заархівовані.

en: Delete tag
uk: Видалити теґ

en: Write private message to roles
uk: Писати особисті повідомленнями певним ролям

en: Allows to send message to all members of a role.
uk: Дозволяє надсилати повідомлення всім користувачам певних ролей.

en: Recipient of the message.
uk: Одержувач повідомлення

en: Reply to a message
uk: Відповісти на повідомлення

en: A message is sent
uk: Повідомлення відправлено

en: Thread has tag
uk: Гілка має тег

en: Actions...
uk: Дії...

en: New private message at [site:name].
uk: Нове приватне повідомлення на сайті [site:name].

en: Available variables are: !author, !author_uid, !pm_subject, !pm_body, !thread, !site, !login_url, !uri, !uri_brief, !message (URL) and !settings (URL).
uk: Доступні такі змінні: !author, !author_uid, !pm_subject, !pm_body, !thread, !site, !login_url, !uri, !uri_brief, !message (URL) та !settings (URL).

en: By subject
uk: За темою

en: By participant
uk: За учасником

en: Your conversation tags have been saved.
uk: Ваші теги розмови були збережені.

en: Deleted messages
uk: Видалені повідомлення

en: Message lists
uk: Списки повідомлень

en: You can not reply to this conversation because all recipients are blocked.
uk: Ви не можете відповісти на цю розмову, бо всі отримувачі заблоковані.

en: Send this user a private message
uk: Відправити користувачеві особисте повідомлення

en: Privatemsg: Current day
uk: Особисті повідомлення: Поточний день

en: Privatemsg: Current year
uk: Особисті повідомлення: За цей рік

en: Privatemsg: Other years
uk: Особисті повідомлення: За минулі роки

en: Conversation settings
uk: Налаштування розмови

en: Maximum number of messages in a conversation
uk: Максимальна кількість повідомлень в розмові

en: Create new conversation
uk: Створити нову розмову

en: Limit the total number of messages/conversations that a user may have.
uk: Обмежити загальну кількість повідомлень/розмов, яку може мати користувач.

en: Maximum number of messages/conversations per user
uk: Максимальна кількість повідомлень/розмов на одного користувача

en: You are not allowed to send a message to more than @number recipients.
uk: Ви не можете відправити повідомлення більш ніж @number одержувачам.

en: Your message was not sent because you have exceeded your sending limit. You are allowed to send %limit messages every @period. You can send your next message in in @wait_time.
uk: Ваше повідомлення не було відправлено, оскільки ви перевищили обмеження на відправку. Ви можете відправити %limit повідомлень кожен @period. Ви зможете відправити наступне приватне повідомлення через @wait_time.

en: You are currently using %percent% (@count message) of your %limit messages limit. | You are currently using %percent% (@count messages) of your %limit messages limit.
uk[0]: Ви зараз використовуєте %percent% (@count повідомлення) з %limit вашого обмеження кількості повідомлень.
uk[1]: Ви зараз використовуєте %percent% (@count повідомлення) з %limit вашого обмеження кількості повідомлень.
uk[2]: Ви зараз використовуєте %percent% (@count повідомлень) з %limit вашого обмеження кількості повідомлень.

en: You are currently using %percent% (@count conversation) of your %limit conversations limit. | You are currently using %percent% (@count conversations) of your %limit conversations limit.
uk[0]: Ви зараз використовуєте %percent% (@count розмова) з %limit вашого обмеження кількості розмов.
uk[1]: Ви зараз використовуєте %percent% (@count розмови) з %limit вашого обмеження кількості розмов.
uk[2]: Ви зараз використовуєте %percent% (@count розмов) з %limit вашого обмеження кількості розмов.

en: Configure limits
uk: Налаштувати обмеження

en: Allows to define limits for private messages including amount of sent messages per timeframe and number of recipients
uk: Дозволяє визначати обмеження для особистих повідомлень. Включаючи кількість відправлених повідомлень за проміжок часу і число одержувачів
