Privatemsg (7.x-2.0-alpha1) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Body
br: Korf

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: Mail
br: Postel

en: Filter
br: Sil
