Privatemsg (7.x-2.0-alpha1) - en to ky translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: delete
ky: өчүр

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт
