Privatemsg (7.x-2.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (18 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: More
mg: Tohiny

en: new
mg: vaovao

en: Yes
mg: Eny

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana

en: Clear
mg: Fafao

en: User account
mg: Kaontin'ny mpampiasa
