Privatemsg (7.x-2.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (33 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: More
dz: ལེ་ཤ་

en: new
dz: གསརཔ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Recipients
dz: ལེན་འཁན་ཚུ།

en: To
dz: ལུ་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Reply
dz: ལན་གསལ།

en: User account
dz: ལག་ལེན་པའི་རྩིས་ཐོ་
