Privatemsg (7.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (74 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Public
eu: Publikoa

en: Enable
eu: Gaitu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: More
eu: Gehiago

en: Action
eu: Ekintza

en: new
eu: berria

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: Tag
eu: Etiketa

en: Links
eu: Estekak

en: Reset
eu: Garbitu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Message
eu: Mezua

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Display
eu: Bistaratu

en: Mail
eu: Posta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: The subject of the message.
eu: Mezuaren gaia

en: Block
eu: Blokea

en: Recipients
eu: Hartzaileak

en: Private messages
eu: Mezu pribatuak

en: To
eu: Nori

en: Preview message
eu: Mezuaren aurrebista

en: Roles
eu: Zereginak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Fields
eu: Eremuak

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: Now
eu: Orain

en: Role
eu: Rol

en: Messaging
eu: Mezularitza

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Messages
eu: Mezuak

en: ago
eu: duela

en: Clear
eu: Garbitu

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Date created
eu: Sorrera data

en: Participants
eu: Partehartzaileak

en: Reply
eu: Erantzun

en: Usage
eu: Erabilera

en: Allow private messages between users.
eu: Baimendu mezu pribatuak erabiltzaileen artean.

en: Send message
eu: Bidali mezua

en: Tags:
eu: Etiketak:

en: Add new rule
eu: Gehitu arau berria

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Started
eu: Hasita

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua

en: Message subject
eu: Mezuaren gaia

en: Configure fields
eu: Konfiguratu eremuak

en: Write new message to %recipient
eu: Idatzi mezu berria %recipient-ri

en: Write new message
eu: Idatzi mezu berria

en: Privatemsg links
eu: Privatemsg estekak

en: @argument title
eu: @argument izenburua

en: Blocked users
eu: Erabiltzaile blokeatuak

en: Threads per page
eu: Hariak orri bakoitzeko

en: Send Privatemsg link
eu: Bidali Privatemsg esteka

en: Status message
eu: Mezu egoera
