Privatemsg (7.x-2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (63 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Author
oc: Autor

en: List
oc: Listar

en: Subject
oc: Objècte

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enable
oc: Activar

en: Enabled
oc: Activat

en: More
oc: Mai

en: Action
oc: Accion

en: new
oc: novèl

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Yes
oc: Òc

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Links
oc: Ligams

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Message
oc: Messatge

en: Weight
oc: Pes

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Preview
oc: Apercebut

en: Display
oc: Afichatge

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: User
oc: Utilizaire

en: The subject of the message.
oc: Lo subjècte del messatge.

en: Block
oc: Blòt

en: Recipients
oc: Destinataris

en: To
oc: A

en: Roles
oc: Ròtles

en: Filter
oc: Filtrar

en: Fields
oc: Camps

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Recipient
oc: Destinatari

en: Now
oc: Ara

en: Role
oc: Ròtle

en: Messages
oc: Messatges

en: ago
oc: i a

en: Clear
oc: Escafar

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Date created
oc: Data de creacion

en: Reply
oc: Respondre

en: Usage
oc: Utilizacion

en: Execute
oc: Executar

en: Send message
oc: Envia lo messatge

en: Add new rule
oc: Apondre una novèla règla

en: Text to display
oc: Tèxte d'afichar

en: User account
oc: Compte utilizaire

en: Generate
oc: Generar

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error

en: Block a user
oc: Bloquer un utilizaire

en: All messages
oc: Totes los messatges

en: @argument title
oc: Títol de @argument

en: @argument input
oc: Sasida de @argument

en: Status message
oc: Messatge d'estat
