Private message with node.js (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Close
am: ዝጋ

en: View user profile.
am: የተጠቃሚ መገለጫዎችን ተመልከት።

en: Chat
am: ተወያይ
