Private message with node.js (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Save
cs: Uložit

en: Mail
cs: E-mail

en: Close
cs: Zavřít

en: View user profile.
cs: Zobrazit profil uživatele.

en: Choose a file
cs: Vybrat soubor
