Private message with node.js (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Save
eu: Gorde

en: Mail
eu: Posta

en: Close
eu: Itxi

en: View user profile.
eu: Ikusi erabiltzailearen profila.

en: Choose a file
eu: Fitxategia hautatu
