Private message with node.js (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Mail
hi: मेल

en: Close
hi: बंद करे

en: View user profile.
hi: प्रयोक्ता की रुपरेखा देखें।

en: Choose a file
hi: एक फ़ाइल चुनें
