Private message with node.js (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Save
id: Simpan

en: Mail
id: Email

en: Close
id: Tutup

en: View user profile.
id: Lihat profil pengguna.

en: Choose a file
id: Pilih file
