Private message with node.js (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Save
lt: Saugoti

en: Mail
lt: Paštas

en: Close
lt: Uždaryti

en: View user profile.
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: Choose a file
lt: Pasirinkite failą
