Private message with node.js (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Save
tr: Kaydet

en: Mail
tr: Posta

en: Close
tr: Kapat

en: View user profile.
tr: Kullanıcı profilini görüntüle.

en: Chat
tr: Sohbet

en: Choose a file
tr: Bir dosya seç
