Private message with node.js (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Save
ar: حفظ

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Close
ar: إغلاق

en: View user profile.
ar: عرض ملف المستخدم.

en: Choose a file
ar: اختر ملفا
