Private message with node.js (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Save
ca: Desa

en: Mail
ca: Correu

en: Close
ca: Tanca

en: View user profile.
ca: Mostra el perfil d'usuari.

en: Chat
ca: Xat

en: Enter your message text here
ca: Entreu el vostre missatge aquí

en: Choose a file
ca: Escolliu un fitxer
