Private message with node.js (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Save
ja: 保存

en: Mail
ja: メール

en: Close
ja: 閉じる

en: View user profile.
ja: ユーザープロフィールの表示

en: Choose a file
ja: ファイルを選択してください
