Private message with node.js (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Save
lv: Saglabāt

en: Mail
lv: Pasts

en: Close
lv: Aizvērt

en: View user profile.
lv: Skatīt lietotāja profilu.

en: Choose a file
lv: Izvēlies datni
