Private message with node.js (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Save
sk: Uložiť

en: Mail
sk: Pošta

en: Close
sk: Zatvoriť

en: View user profile.
sk: Zobraziť profil používateľa.

en: Choose a file
sk: Vybrať súbor
