Private message with node.js (7.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Save
da: Gem

en: Mail
da: E-mail

en: Close
da: Luk

en: View user profile.
da: Vis brugerprofil.

en: Choose a file
da: Vælg en fil
