Private message with node.js (7.x-1.0-rc2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Save
de: Speichern

en: Mail
de: E-Mail

en: Close
de: Schließen

en: View user profile.
de: Benutzerprofil anzeigen.

en: Enter your message text here
de: Eigenen Nachrichtentext hier eingeben

en: Choose a file
de: Datei auswählen

en: Message settings.
de: Nachrichteneinstellungen
