Private message with node.js (7.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Save
et: Salvesta

en: Mail
et: E-post

en: Close
et: Sulge

en: View user profile.
et: Vaata kasutaja profiili.

en: Choose a file
et: Vali fail
